Bleach: Can’t Fear Your Own World z angielską premierą w 2020 roku

Powieść, która uważana jest za kontynuacje niezwykle popularnej serii Bleach zostanie oficjalnie przetłumaczona na język angielski i trafi na rynek Stanów Zjednoczonych w sezonie letnim 2020 roku. Dlatego jeśli mało Tobie Ichigo i spółki od zakończenia emisji anime w 2012 roku albo jesteś w trakcie poznawania geniuszu Tite Kubo powinieneś mieć oko na Bleach: Can’t Fear Your Own World. Co prawda autorem noweli jest Ryōgo Narita przy współpracy z Tite Kubo, ale prawdziwy fan Bleacha z pewnością będzie czuł się jak u siebie.

Bleach: Can’t Fear Your Own World skupia się na postaci Shūhei Hisagiego – asystenta Kapitana Dziewiątego Oddziału oraz reportera biuletynu Seireitei. Powieść składa się z trzech tomów, które łącznie liczą około 1000 stron. Tomy wydawane były od sierpnia 2017 roku do grudnia 2018 roku w Japonii.

Chyba każdy fan serii Bleach chciałby zobaczyć pełnoprawną kontynuacje i do tego grona osobiście się podpisuję. Tite Kubo stworzył dzieło, które wpłyneło na moje dzieciństwo w znaczący sposób. Napiszcie w komentarzach co myślicie o noweli albo o całej serii Bleach.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Dżejson
9 miesięcy temu

BLEACH to moje ulubione anime – zaraz po Tokyo Ghoulu Kurcze… fajnie by było, gdyby te tomy ukazały się też w Polsce. W ogóle to przydalyby sie nowe animowane odcinki z Bleacha – anime sie skończyło po pokonaniu Aizena i fillerze z Nozomi, a zdaje się, ze manga jeszcze dłużej.

Dżejson
Reply to  Velans
9 miesięcy temu

Oo gierke sprawdzę skoro tak polecasz 😉
A co do samego anime, to właśnie sobie zacząłem oglądać całą serie od początku. Jestem aktualnie na 60. epizodzie (tj. jak Ichigo pokonał Byakuye ;p)

3
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x