Bleach: Can’t Fear Your Own World z angielską premierą w 2020 roku

Powieść, która uważana jest za kontynuacje niezwykle popularnej serii Bleach zostanie oficjalnie przetłumaczona na język angielski i trafi na rynek Stanów Zjednoczonych w sezonie letnim 2020 roku. Dlatego jeśli mało Tobie Ichigo i spółki od zakończenia emisji anime w 2012 roku albo jesteś w trakcie poznawania geniuszu Tite Kubo powinieneś mieć oko na Bleach: Can’t Fear Your Own World. Co prawda autorem noweli jest Ryōgo Narita przy współpracy z Tite Kubo, ale prawdziwy fan Bleacha z pewnością będzie czuł się jak u siebie.

Bleach: Can’t Fear Your Own World skupia się na postaci Shūhei Hisagiego – asystenta Kapitana Dziewiątego Oddziału oraz reportera biuletynu Seireitei. Powieść składa się z trzech tomów, które łącznie liczą około 1000 stron. Tomy wydawane były od sierpnia 2017 roku do grudnia 2018 roku w Japonii.

Chyba każdy fan serii Bleach chciałby zobaczyć pełnoprawną kontynuacje i do tego grona osobiście się podpisuję. Tite Kubo stworzył dzieło, które wpłyneło na moje dzieciństwo w znaczący sposób. Napiszcie w komentarzach co myślicie o noweli albo o całej serii Bleach.