Redakcja

Paweł “Velans” Pikulik

Administrator i Redaktor naczelny
Student Informatyki z zapałem gracza konsolowego. Główne zainteresowanie dotyczą konsol PlayStation. W branży cenie sobie wyższą kulturę gry, większą immersję gier wideo czy cieszenie się grą. PCty dla mnie to głównie narzędzie pracy zaś konsole służą mi do zabawy, którą staram się przekuwać na Consolezone.pl :).

  Lidia “Lukardis” Kowalska

  Redaktor

  Zafascynowana tak grami, jak i muzyką. Uwielbiam handheldy na przekór branży. Z jednej strony cenię sobie pozycje dojrzałe, często nietypowe w swojej mechanice, z drugiej siła przyciągania jRPG-ów i innych japońskich dziwactw bywa zbyt silna.

   JAKUB “HASHU” KOWAL

   REDAKTOR

   Uczeń szkoły średniej zafascynowany wszystkim, co jest formą jakiejkolwiek ekspresji. Przygodę z grami zaczynałem jako mały chłopiec, lecz zamiłowanie do konsoli przyszło po pewnym czasie.

    

    Bartosz “PolyMan” Musiał

    Redaktor

    Wieczny student szukający powołania. Gry są dla mnie ucieczką od rzeczywistości. Bardziej cenię fabułę, klimat i oprawę muzyczną, niż to na jakim silniku graficznym zbudowany jest tytuł.

     Adrian „AruX” Barwiak

     Redaktor

     Gram zarówno na konsoli jak i na PC’cie. W grach cenię sobie przede wszystkim fabułę. Od dziecka bardzo interesowały mnie gry RPG.