Forum

Please or Zarejestruj to create posts and topics.

Hity w drugiej połowie 2020

Hej wszystkim!
Połowa roku już tuż tuż i warto by się zastanowić jakie hity czekają nas w drugim półroczu. Kilka produkcji będzie miało oczywiście poślizg i może nie zmieścić się z releasem do końca 2020, ale to nic!
Na jakie tytuły najbardziej czekacie? Które gry powodują u Was wypieki na twarzy? Na co planujecie przeznaczyć Wasze oszczędności
Zacznę pierwszy ze swoją listą:

-Assassin's Creed valhalla
-Elder Scroll 6 (może da rade jeszcze w tym roku!)
-Cyberpunk 2077
-Fifa 21 😛

Ja chciałbym jakiegoś genialnego RPGa albo nawet MMORPG, bo to moim zdaniem jest innowacyjność w grach wideo - a nie powtarzające się mechaniki i tytuły :D. Też można cieszyć się sentymentem ogrywając kolejną część gry, oczywiście. Jednak jak już bawimy się w listę życzeń to napisałem na co najbardziej bym czekał :). The Elder Scrolls VI może mnie porwać, ale Bethesda jasno w ostatnich dniach dała nam znać, że jeszcze parę lat do premiery ;).

Oprócz powyższego życzenia, też dodam krótką listę z ostatnich dni :).

• DiRT 5
  • Nowy Dragon Age
  • jakiś Sandbox, może GTA VI 🙂

Napewno Ghost of Tsushima będzie warte ogrania. Sony pilnuje poziomu swoich exclusive'ów. Do tego wychodzi na koniec generacji więc powinno wyciskać z konsolki niemal maksimum. Podobnie z resztą jak The Last of Us Part II.

Oo tak - nowy Dragon Age zdecydowanie by się przydał! Wgl ciekawe jak te wszystkie gry będą wyglądały też na PS5 i na ile ta różnica będzie widoczna 😀

Ja najbardziej czekam na Cyberpunka 2077 - CDP Red, jakość gwarantowana 🙂

Oprócz tego Ghost of Tsushima - feudalna Japonia w czasie mongolskiego najazdu? Biorę w ciemno

The Last of Us 2 - kontynuacja gry ze świetną fabułą, piszę się. Joel już trochę zdziadział, więc trzeba przejąć kontrolę nad Ellie 😉

Nowy Assassin's Creed - lubię klimat wikingów, więc dam grze szanse. Ponoć ma być większa od Odysei, co trochę przeraża...

Na nowe Elder Scrolls czekam jak na zbawienie (to już prawie 9 lat po premierze Skyrim!), jednak kiedy je zobaczymy, nie wiadomo. Na razie Beth grzebie przy Starfieldzie, który też będzie KIEDYŚ... No i walczą z F76.