Consolezone.pl

Consolezone.pl

Twoja strefa gier wideo

Przewodni zwiastun One Piece: Stampede. Film All-Stars!

Piracki festiwal nigdy nie zapowiadał się lepiej jak w najnowszym filmie One Piece. Zwłaszcza, że zespół odpowiadający za film wraz z twórcą One Piece Eiichiro Odą dostarczą nam wszystkie gwiazdy pirackiej serii na jednej wyspie. Premiera już 9 sierpnia 2019 roku.

Jest to też finalny zwiastun filmu kinowego One Piece: Stampede. Materiał przedstawia już oficjalnie o czym będzie film. Wprowadza nas w piracki festiwal z załogą Luffiego w roli głównej. W zwiastunie widać nie tylko piratów ale również gwiazdy Marine. Ku zaskoczeniu w fragmencie materiału zauważyć możemy rozpoczęcie destrukcyjnego polecenia Marine ‘Buster Call’ na wyspę, gdzie odbywa się festiwal. Szykuje się porządne uderzenie dla fanów One Piece.

Film 9 sierpnia tego roku wyświetlony zostanie w japońskich kinach. Zachodni fani zapewne poczekają nieco dłużej na najnowszy film One Piece.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
VelansDżejson Recent comment authors
Dżejson
Użytkownik

Kurde, żeby w Polsce ktoś w końcu puszczał takie premiery! Jestem przekonany, że sporo osób by poszło – btw. super, że pojawił się znów jakiś artykuł o mandze/anime 😉