Treasure Maps w Elsweyr – poradnik

Smoki zostały wyzwolone w The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Jednak smoki to nie jedyna atrakcja w najnowszym rozdziale ESO. Bardzo często z pokonanych smoków zdobywamy cenne przedmioty i mapy skarbów do odszukania w krainie Khajiitów. Poradnik ten pomoże Wam odnaleźć każdy ukryty skarb w Northern Elsweyr.

Wszystkich lokacji z ukrytym skarbem jest dziewięć. Trzy lokacje odnoszą się do map z edycji kolekcjonerskiej Elsweyr. Sześć lokacji zaś to mapy ogólnie dostępne w grze. Wszelkie ukryte skarby zawarłem na poniższej mapie Northern Elsweyr. A jeszcze niżej, krótko opisze i zaprezentuje każdy z nich.

Northern Elsweyr Treasure Map I

Opis: Wychodząc z Ashen Scar południowym wyjściem, kierujemy się w stronę jednego z bossa Elsweyr – Scar’s Edge. Skarb znajduje się przy dwóch Senche-Tiger.

Northern Elsweyr Treasure Map II

Opis: Na północ od Star Haven Wayshrine. Skarb znajduje się pomiędzy lochem Abode of Agnominy a małym jeziorem, pod skalistym wzniesieniem. Przy skarbie znajdują się dwa Duneripper.

Northern Elsweyr Treasure Map III

Opis: Kierując się na południe od lokacji The Stitches, omijamy lewą ścieżką najbliższy budynek. Skarb znajduje się na skarpie, bez potrzeby schodzenia pod nią.

Northern Elsweyr Treasure Map IV

Opis: Stojąc przy Moon Gate of Anequina, zauważymy małe skaliste ‘T’. Pod tym uformowaniem skał znajduje się skarb. Przy skarbie znajdują się również dwa Dire Wolf.

Northern Elsweyr Treasure Map V

Opis: Idać na wschód od Merryvale Farms, w stronę Two Moons at Tenmar Temple. Gdy zauważymy, że zbliżamy się do bossa Elsweyr – Red Hands Run. Wchodzimy na wzniesienie, gdzie znajduje się skarb.

Northern Elsweyr Treasure Map VI

Opis: Kierując się na zachód od Hakoshae Wayshrine w lini prostej, natrafimy na zniszczone mury. Skarb znajduje się pod jednym z drzew za zniszczonym murem.

Northern Elsweyr CE Treasure Map I

Opis: Skarb znajduje się pomiędzy Moon Gate of Anequina oraz wejściem do Sunspire. Kierując się na wschód od Moon Gate of Anequina napotkamy dokładnie to miejsce jak na mapie. Przy skarbie znajdują się dwie Harpy.

Norther Elsweyr CE Treasure Map II

Opis: Wychodząc zachodnim wyjściem z Rimmen i kierując się w stronę Sandswirl Manor, natrafimy na wolnostojący budynek. Skarb znajduje się na zakończeniu skalistego pasma, nieopodal tego budynku.

Northern Elsweyr CE Treasure Map III

Opis: Kierując się od południowego wyjścia z Rimmen, skręcamy w lewą ścieżke przechodząc tym samym pod Anequina Aqueduct. Omijamy zniszczoną świątynie, po czym zauważymy uformowanie skał jak na mapie.

Podsumowując już, zawarłem wszystkie ukryte skarby w Northern Elsweyr. Mam nadzieję, że poradnik będzie użyteczny. Do następnego.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment