Treasure Maps w Summerset – poradnik

Rozdział The Elder Scrolls Online: Summerset został wydany 5 czerwca 2018 roku na konsolach. Chociaż większość zainteresowanych już odkryła kraine Wysokich Elfów. To jednak są też osoby takie jak ja, iż odkrycie mapy skarbów pozostawiają na później. W tym poradniku odnajdziesz wszystkie lokacje z ukrytym skarbem w Summerset, wraz z opisem i dokładnym miejscem.

Wszystkich miejsc z ukrytym skarbem jest dziewięć. Trzy miejsca odnoszą się do Kolekcjonerskiej Edycji Summerset. Pozostałe sześć miejsc są ogólnie dostępne w Summerset. Na poniższej mapie znajdziesz każde miejsce z ukrytym skarbem w krainie Wysokich Elfów.

Przejdę do opisu każdego miejsca, zaznaczonego wyżej na mapie Summerset.

Summerset Treasure Map I

Opis: Kieruj się na północ od King’s Haven Pass Wayshrine omiń ujście rzeki. Następnie galopuj wzdłuż brzegu, aż do zawalonej skały – jak na mapie. Skarb znajduje się przy pierwszym Reef Viper.

Summerset Treasure Map II

Opis: Kieruj się brzegiem od strony Sil-Var-Woad Wayshrine w strone Sil-Var-Woad Abyssal Geyser. Skarb znajduje się na skarpie z widokiem na Abyssal Geyser. Przy skarbie jest jeden Salamander.

Summerset Treasure Map III

Opis: Kieruj się drogą na południe od Ebon Stadmont Wayshrine. Po drodze zobaczysz most w strone Rellenthil Abyssal Geyser. Skarb znajduje się na dolnej części mostu po prawej stronie.

Summerset Treasure Map IV

Opis: Kieruj się na południe od Rellenthil, wzdłuż rzeki, ku górze. Skarb znajduje się po lewej stronie przy wodospadzie.

Summerset Treasure Map V

Opis: Kieruj się na północ od Lillandril, w strone bossa Summerset – The Queen’s Hatchery. Omiń legowisko bossa, skarb znajduje się za pierwszą największą skałą.

Summerset Treasure Map VI

Opis: Kieruj się na południe od Sil-Var-Woad Wayshrine, omiń Sil-Var-Woad Abyssal Geyser, jednak galopuj do końca pomniejszej wyspy. By następnie przejść na południową część wyspy Summerset. Skarb znajduje się przy schodach do Dusk Keep.

Summerset CE Treasure Map I

Opis: Kieruj się na zachód od Sil-Var-Woad Wayshrine, omiń Garden of the Sacred Numbers. Napotkasz całkiem spore jezioro. Skarb znajduje się w północnej części jeziora, przy obozowisku dwóch Night Runner Brigand.

Summerset CE Treasure Map II

Opis: Kieruj się na północ od Ebon Stadmont Wayshrine, w strone King’s Haven Pass. Skarb znajduje się po lewej stronie King’s Haven Pass a pomiędzy Illumination Academy.

Summerset CE Treasure Map III

Opis: Kieruj się na zachód od Alinor, w strone bossa Summerset – Welenkin Cove. Omiń na lewo jaskinie z bossem. Skarb znajduje się przy pierwszym wgłębieniu terenu, na jego końcu.

To wszystkie miejsca z ukrytym skarbem w Summerset. Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście wraz z poradnikiem. Do następnego.

Please Login to comment
Facebook
Twitter
YouTube