Kilka faktów o Skater XL. Tony Hawk z rywalem?

Zawodowcy jazdy na deskorolce korzystają z wolności w kreowaniu trików i to Easy Day Studios odda w ręce graczy wraz z Skater XL. Jednakże sport ten nie jest tak łatwy jak się wydaje, a stworzenie gry gdzie balans musi być zachowany, również. Sterowanie w Skater XL skupi się na analogach dla każdej stopy, pozwalając wykonywać sztuczki, o których każdy marzy. Tym sposobem gracze będą mogli tworzyć kreatywne triki, bez przeszkód na własnym kontrolerze.

Skater XL umożliwi graczom również precyzyjne dostosowanie swoich skejterów oraz deski. Nieskończona ilość opcji personalizacji: od wyglądu postaci, po akcesoria osobiste i sprzęt, w tym kółka, ośki czy powierzchnię deski. Nie zabraknie też popularnych marek ubrań w danej subkulturze, między innym jak DC, Element, Primitive, Independent i wiele więcej. Dodatkowo prawdziwi skejterzy jak Tiago Lemos, Brandon Westgate, Tom Asta, Evan Smith urozmaicą rozgrywkę – każdy z prawdziwą marką sponsorów. Easy Day planuje też dodać nowych skejterów po premierze gry.

Oprócz wsparcia twórców, Skater XL posiada już ogromną społeczność graczy komputerowych, którzy tworzą coraz nowsze mody, mapki, filmiki, marki. Niestety nie wiadomo, czy mody (lub ich część) trafi do pełnej gry podczas premiery. Jednak jak by tak się stało, byłby to strzał w dziesiątkę. Jeśli chcesz zobaczyć czy gra trafi w Twój gust, jest taka możliwość z publiczną betą Skater XL na platformie Steam.

Gra na start ma posiadać trzy duże mapy zlokalizowane w Kalifornii oraz na Zachodnich Wybrzeżu USA, które zostały odpowiednio odwzorowane z prawdziwych lokacji.

Skater XL dostępny będzie od 7 lipca 2020 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Twórcami gry jest Easy Day Studios.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x