Bądź gotowy na nowy sezon For Honor

Za niecałe dwa tygodnie w For Honor pojawi się drugi sezon w czwartym roku gry. Z tej okazji zebrałem opublikowane oraz możliwe informacje o nowym sezonie. Gracze, którzy jeszcze korzystają z bieżącego sezonu Nadzieja, też znajdą coś dla siebie.

Początek sezonu

Sezon drugi w czwartym roku For Honor rozpocznie się w czwartek 11 czerwca 2020 roku. W 2020 roku pojawią się cztery sezony w For Honor, nazwanego jako rok rozrachunku. Z tego względu drugi sezon może być krótszy, trwać może około dwa miesiące.

Nazwa sezonu

Nazwa sezonu nie została jeszcze ogłoszona, jednak wiadomo, iż będzie powiązana fabularnie z wcześniejszym sezonem jak i całym rokiem rozrachunku.

Zawartość sezonu

Sezon zawierać będzie przede wszystkim nowego bohatera, który ma być powiązany z wydarzeniami czy fabułą czwartego roku For Honor. Postać standardowo dostępna będzie do odblokowania za stal lub do kupna po rozpoczęciu sezonu. Przepustka bitewna otrzyma również nową zawartość podczas drugiego sezonu. Z pewnością gracze mogą liczyć również na parę wydarzeń z podwójnym doświadczeniem. Więcej informacji o zawartości Y4S2 w For Honor, otrzymamy w przeciągu kilku dni, jednakże szykują się niespodzianki dla graczy.

Film roku rozrachunku

To jest ten moment, gdy warto nadrobić zaległości w przepustce bitewnej For Honor, tym bardziej, że aktywne jest wydarzenie z bonusowym doświadczeniem przez bieżący weekend. Za honor!

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x