Xbox One X w limitowanej edycji dostępny już od czerwca

Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej premiery Cyberpunk 2077. Prawdopodobnie jednej z najgorętszych produkcji tego roku, a już w czerwcu będzie można składać zamówienia przedpremierowe na specjalną limitowaną edycję konsoli Xbox One X.

Pod koniec zeszłego miesiąca Xbox zaprezentował dwa materiały związane z nową edycją owej konsoli. Pierwszy to krótki materiał przedstawiający najważniejsze szczegóły nowego designu.

Drugi materiał to kulisy powstawania owego dzieła zawierający komentarze twórców. Oczywiście przy projekcie duży udział mieli nasi rodacy ze studia CD Projekt Red czyli Paweł Mielniczuk oraz Przemysław Juszczyk.

Czym wyróżnia się nowy wygląd? Między innymi dwoma kompletnie różniącymi się od siebie stylami na obu stronach konsoli. Są to Kitsch (grzbiet konsoli) oraz New Militarism (jej spód). Na górze Xboksa znajdziemy niestandardowe wygrawerowane panele które będą świecić w ciemnościach. Na spodzie natomiast widnieć będzie logo zespołu Samurai – bardzo popularnego zespołu w grze oraz napis “No Future” który także będzie bardzo dobrze widoczny po ciemku.

Do całego zestawu otrzymamy także niestandardowy kontroler.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje już 17 września i będzie dostępny na konsolach Xbox oraz PlayStation. Jeśli będziecie chcieli nabyć ową konsolę razem z grą będziecie musieli się spieszyć, bo zostanie wyprodukowanych tylko 45000 egzemplarzy.

Benk
Autor: Benk

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x