Poznaj system Creature Core w Darksiders Genesis

Waśń i Wojna jako Jeźdźcy Apokalipsy posiadać będą piekielne umiejętności, dzięki Creature Core dostosujemy każdą z nich do własnych potrzeb i stylu gry. Darksiders Genesis to pierwsza gra z serii skupiająca się na kooperacji. Dwóch Jeźdźców na jednym ekranie dostarczą namiętnych wrażeń, szczególnie, że dystansowy styl Waśni i na bliższy zasięg Wojny będą się uzupełniać.

System Creature Core umożliwia dopasowanie zróżnicowanych stylów walki Waśni i Wojny. Od początku piekielnej przygody, obaj Jeźdźcy mają spory arsenał i mogą go rozwijać, zyskując dostęp do jeszcze bardziej widowiskowych i destrukcyjnych ataków. Chcesz zdobywać więcej amunicji z pokonanych wrogów, czy przyzywać własnego piekielnego ogara? Albo może skupić się tylko na zadawaniu coraz większych obrażeń? Z systemem Creature Core dopasujesz Waśń i Wojne do własnego stylu gry. Creature Cores wypadają z pokonanych przeciwników, bossów oraz dostępne są w sklepie Vulgrima za zebrane dusze.

Darksiders Genesis wydane zostanie 14 lutego 2020 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Na platformie Google Stadia premiera gry już 5 grudnia 2019 roku. Gra na PlayStation 4 ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej. Twórcami Darksiders Genesis jest studio Airship Syndicate.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x