Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning z liftingiem i dodatkiem w 2021 roku

Bardzo możliwe, że marka Kingdoms of Amalur dozna nowej młodości pod skrzydłami THQ Nordic. Tytuł trafił w ręce studia Kaiko, które przystosuje grę do obecnych standardów oraz stworzy całkiem nowy dodatek w przyszłym roku. Premiera Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning odbędzie się 8 września 2020 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Premiera Kingdoms of Amalur: Reckoning odbyła się w lutym 2012 roku. Gra swego czasu nie zdobyła pożądanego zainteresowania, jednak THQ Nordic wykupiło markę i zdecydowało ją rozwijać. Owocem tego jest Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, które za dwa miesiące trafi do sklepów.

Osoby, które nie pamiętają bądź jeszcze nie znają Kingdoms of Amalur, gra oferuje prawdziwe RPGowe doznania. Z ogromnym światem, bogatą personalizacją bohatera i mnóstwem zadań.

Osobiście nie grałem w Kingdoms of Amalur: Reckoning, jednak pamiętam burzę graczy po premierze, hejtujących prawie każdą część gry. Po tylu latach jednak jestem rad, że powstanie remaster i będzie możliwość sprawdzenia tej pozycji, już od THQ Nordic.

Studio Kaiko z THQ Nordic nie tylko ulepszy grę ale również stworzy dodatek (zapewne fabularny) w 2021 roku. Jest to tym bardziej ważne, że gra nie pójdzie w zapomnienie krótko po wrześniowej premierze. Dodatek nosi nazwę “Fatesworn”. Więcej informacji o rozszerzeniu dowiemy się wkrótce.

Cena Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning wynosi 179,99 złotych. Gra przeznaczona jest dla pojedynczego gracza i jest w języku angielskim. Fani będą mogli również kupić Edycję Kolekcjonerską, która została przedstawiona w poniższym filmie.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x