DIRT 5 osiągnie nowe szczyty w trybie kariery

Codemasters po zapowiedzi DIRT 5 jest bardzo aktywne w mediach, czy to z DiRT Rally 2.0 w postaci zawodów esportowych, czy prowadząc kampanie promującą DIRT 5. Kilka dni temu trafił do nas zwiastun trybu kariery oraz zapowiedź premiery DIRT 5.

Codemasters z trybem kariery do DIRT 5 nie próżnuje. Znajdziemy tam gwiazdorską obsadę, która odpowiednio została wpleciona w tryb kariery. Studio zatrudniło do produkcji DIRT 5 takie osoby jak Nolan North (Bruno Durand), Troy Baker (Alex ‘AJ’ Janicek), którzy pełnią rolę głównych bohaterów i zarazem rywali. Komentowaniem wydarzeń w trybie kariery zajmie się dwuosobowa grupa Donut Media – James Pumphrey oraz Nolan Sykes. Dzięki czemu pomiędzy wyścigami weźmiemy udział w DIRT Podcast by Donut Media. Jak to wstępnie wyląda, możemy sprawdzić na poniższym zwiastunie.

Tryb kariery w DIRT 5 zawiera pięć rozdziałów, gdzie na końcu każdego rozdziału czekać będzie zaciekłe Główne Wydarzenie, które musimy skończyć by odblokować nowe wyścigi. Moim zdaniem, system przypomina ten z ONRUSH. Spodziewać można się też wielu unikalnych wyścigowych lokacji, umiejscowionych na całym świecie.

Robert Karp, dyrektor DIRT 5 w Codemasters, dodaje: Tryb kariery w DIRT 5 jest podstawą gry i daje graczowi wciągającą zabawę z możliwością wielu wyborów. Troy, Nolan i Donut Media stworzyli żywy świat, do którego gracz zechce należeć i w nim współzawodniczyć. To od niego zależy, czy uda mu się pokonać wyzwania i zwyciężyć w Głównym Wydarzeniu.

DIRT 5 dostępny będzie od 9 października 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W późniejszym terminie, gra trafi również na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X. Za grę odpowiada Codemasters, jako deweloper i wydawca.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x