Battlefield V: Burza Ognia z grą Duo do jutra

Tryb Battle Royale w Battlefield V otrzymał możliwość gry dwuosobowymi drużynami. Jest to pierwszy raz gdy DICE wprowadza taką możliwość. Burza Ognia dostępna jest od premiery dla czteroosobowych składów bądź w pojedynke. Kto nie chce przegapić okazji sprawdzenia się z kompanem w trybie Battle Royale, ma czas do poniedziałku 15 kwietnia 12:00 czasu polskiego.

Twórcy Battlefield V wspomnieli o możliwości wprowadzenia do gry trybu Duo w przyszłości. Jeśli tryb dwuosobowy zostanie ciepło przyjęty przez graczy. Czyli ten weekend można traktować jako testowy. Informacja pojawiła się też na Twitterze.

Wieści z Battlefield V donoszą o również o czwartej dużej aktualizacji “Opór Mimo Wszystko” w czerwcu tego roku. Aktualizacja ta wprowadzi do gry nowy tryb dla dwóch pięcioosobowych drużyn na krótki dystans. Sądzę, że ten tryb spodoba się szczególnie graczom eSportowym i otworzy nowe drogi na konkurowanie w Battlefield V. Oprócz tego i nie tylko, dodanie zostanie nowa mapa Marita – umiejscowiona w Grecji. Więcej informacji mamy spodziewać się w czerwcu w ramach przygotowań do EA Play.

Premiera Battlefield V odbyła się 20 listopada 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest studio DICE. Wydawcą gry jest Electronic Arts.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x