BioWare wprowadzi frakcję piratów w Anthem

Dyrektor studia BioWare Austin, odpowiadającego za Anthem, opublikował przy pomocy prywatnego konta Twitter grafiki koncepcyjne nawiązujące do zbliżających się aktualizacji Anthem. Zobaczyć na nich można całkiem nową frakcję futurystycznych piratów oraz piękne scenerie, które są planowane jako aktualizacja Anthem 2.0.

Koncept to wyraźny znak, że BioWare nie zapomniało o Anthem. Świeża zawartość jest prawie zawsze strzałem w dziesiątkę, więc pozostaje czekać na nowe wiadomości od twórców Anthem i ich przebiegu prac nad aktualizacją. Frakcja “Piratów Krwawego Wiatru” może być nie jedyną nowością w Anthem 2.0. W planach są również inne frakcje, nowe elementy środowiska i świata Anthem oraz zawartość końcowa gry.

Kto jeszcze nie poznał się z grą, ma do tego okazję, między innymi z promocją Anthem za 57,80 złotych w PlayStation Store do 20 sierpnia 2020 roku.

Anthem dostępne jest od 22 lutego 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest studio BioWare. Wydawcą gry jest Electronic Arts.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x