Muzyczny kącik #2: Kid Ink, N-Dubz, BigBang

Tym razem wybrałem do opisania w tym kąciku może bardziej znanych artystów jednak jest co polecać. Jeśli ktoś nie zna takiej muzyki to tym bardziej zapraszam do czytania polecanych przeze mnie wykonawców i do przesłuchania poniższych utworów.

Kid Ink

Oczywiście Kid Ink to pseudonim sceniczny a prawdziwe imię to Brian Todd Collins. Kid Ink jest amerykańskim raperem, utwory są przeważnie bardzo wpadające w ucho przy akompaniamencie niezłych bitów. Albumy, które mogę polecić to głównie My Own Lane oraz Full Speed, zaś utwory są bardzo zróżnicowane stylowo i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie ale More Than a King, Cool Back czy przyjemne Show Me słucham bardzo często :).


N-Dubz

N-Dubz składał się z trzech artystów Dappy, Tulisa oraz Fazer. Grupa rozpadła się jednak muzyke jako stworzyli bardzo wpadła w mój gust. Aktualnie każdy członek N-Dubz tworzy swoje własne utwory muzyczne. Zespół pochodzi z Londynu i ich muzyka była połączeniem rapu czy R’n’B. Utwory, które warte są przesłuchania to między innymi Strong Again, Cold Shoulder czy Na Na.


BIGBANG

BigBang to boysband z Koreii Południowej i w samej Azji jest bardzo popularny. Na świecie zdobył już też dużą popularność ale jeśli ktoś nie zna tej grupy to z pewnością polecam. Utwory są ogromnie melodyjne a w skład zespołu aktualnie po odejściu T.O.P wchodzą G-Dragon, Taeyang, Seungri i Daesung. Utwory, które polecam na początek to Fantastic Baby, TONIGHT czy Blue.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x