Niebo Vegas został ogłoszony głównym sponsorem The Fortune Hotel, zupełnie nowego reality show ITV1, którego gospodarzem jest aktor komiksowy Stephen Mangan, a którego producentem jest Tuesday’s Child.

Nowy serial, którego akcja rozgrywa się w pięciogwiazdkowym kurorcie na Karaibach, to nowy, wciągający format, w którym uczestnicy pracują w parach, aby rywalizować z innymi gośćmi hotelowymi i zdobyć teczkę zawierającą zmieniającą życie kwotę pieniędzy.

10 par uczestników przybędzie do hotelu Fortune, gdzie otrzymają niezwykle ważną teczkę. W jednej skrzynce znajduje się najwyższa wygrana w wysokości 250 000 funtów w gotówce, osiem jest pustych, a w jednej znajduje się budząca grozę karta Early Checkout – którakolwiek para pozostanie z tą walizką na koniec każdego programu, ich pobyt zmieni się w dramatyczny, przedwczesny koniec.

​​Goście spróbują dowiedzieć się, kto jest w posiadaniu kasetki z pieniędzmi, jednocześnie starając się zachować jej zawartość w tajemnicy, a widzowie będą świadkami mieszanki napięcia, podstępu i przepychu, podczas gdy duety rywalizują o osiem odcinków.

Wyemitowany w poniedziałek 13 maja w ITV1 i ITVX (oraz STV w Szkocji), sponsoring Sky Vegas obejmuje 80” akredytacji na odcinek, od poniedziałku do czwartku przez okres dwóch tygodni.

Umowa sponsorska obejmuje także 10-calowe zderzaki wokół bezpłatnych programów do strumieniowego przesyłania treści w odtwarzaczach ITVX i STV, w tym witryn internetowych i aplikacji mobilnych.

​​Sky Vegas ma również prawa do umieszczenia logo The Fortune Hotel i wzmianek o sponsoringu na swoich własnych platformach, w tym na stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Komentując sponsoring, rzecznik Sky Vegas powiedział: „Hotel F​ortune​ ma potencjał, aby stać się kolejnym wielkim hitem telewizyjnym i jesteśmy niesamowicie podekscytowani faktem, że będziemy częścią tego nowego programu z ITV.

„Nasi klienci lubią zabawne i wciągające gry, więc ta możliwość sponsorowania miała sens. Nie możemy się doczekać oglądania serialu i cieszenia się wszystkimi jego zwrotami akcji wraz z resztą narodu”.

Bhav Chandrani, dyrektor BE Studios, dodał: „To wspaniale wprowadzać na ekrany zupełnie nowy format, a The Fortune Hotel to naprawdę świetna zabawa. W miarę upływu czasu będzie pełen zwrotów akcji obserwuj przebieg rozgrywki.”

źródło