Streszczenie

  • T-Mobile wykonał duże ruchy po przejęciu Mint Mobile i US Cellular, ale spotkał się z ostrym sprzeciwem w związku z niedawnymi podwyżkami cen.
  • Liczniki Verizon z Ultimate Phone Upgrade, oferujące najlepsze ceny planów i urządzeń z możliwością wymiany.
  • Abonenci mogą teraz zaoszczędzić 30% na YouTube Premium w Verizon i wkrótce uzyskać dostęp do usługi przesyłania strumieniowego Peacock.
Wygląda na to, że konkurencja w przestrzeni komórkowej znów zaczyna się zaostrzać, a T-Mobile podjął ostatnio odważne posunięcia, oferując swoim klientom sfinalizował przejęcie Mint Mobilea teraz najnowsze oświadczenie, że tak kupując część US Cellular. Powiedziawszy to, marka również znalazła się pod ostrzałem dzięki ogłoszeniu, że faktycznie tak będzie rosnące ceny dla wielu swoich abonentów.

Powiązany

Verizon Wireless: wszystko, co musisz wiedzieć

Wyjaśniono historię firmy i inne szczegóły


Oczywiście Verizon szybko wykorzystał tę pomyłkę, ogłaszając pewne zmiany w swoim nowym Najlepsza aktualizacja telefonu promocja, która rozpocznie się 30 maja. Być może tym, co czyni to wydarzenie wyjątkowym, jest to, że obejmie nie tylko nowych abonentów, ale także obecni i obecni abonenci będą mogli z niego skorzystać, co jest dużą zmianą w porównaniu z poprzednimi promocjami .


Czym tak naprawdę jest Ultimate Phone Upgrade?

Obraz logo Verizon na smartfonie

źródło: Unsplash

Choć wszystko to brzmi dobrze i dobrze, w komunikacie prasowym Verizon nie ma zbyt wielu szczegółów na temat tego, czego abonenci mogą się spodziewać w przyszłości. O ile dotychczas wiadomo lub opisano, abonentom zostaną zaoferowane najlepsze ceny na plany i urządzenia z kwalifikującymi się wymianami. Jasne jest również, że Verizon będzie mniej wybredny w kwestii sprzedawanych urządzeń, umożliwiając zainteresowanym sprzedaż urządzeń z wadliwymi ekranami, bateriami i nie tylko.


Jednak być może najważniejsze jest to, że marka oferuje „gwarancję”, że będzie miała najlepszą cenę. Oczywiście będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jakie promocje pojawią się 30 maja, ponieważ może to być ciekawy sposób na zdobycie nowych abonentów, a także na uaktualnienie starych planów. Oprócz powyższego Verizon oferuje teraz abonentom możliwość zaoszczędzenia jeszcze więcej, dodając YouTube Premium w ramach korzyści myPlan.

Abonenci uzyskają dostęp do ekskluzywnej zniżki, która obniży cenę o 30%, obniżając cenę do zaledwie 10 dolarów miesięcznie. Chociaż YouTube Premium może być dość drogi, i chcielibyśmy, aby istniała tańsza alternatywato najlepsza cena, jaką w tej chwili znajdziesz. Naturalnie, subskrybując Premium, zyskujesz dostęp do świetnych funkcji, takich jak treści wideo bez reklam i możliwość pobierania filmów na urządzenia, dzięki czemu w razie potrzeby możesz je oglądać offline.


Konto YouTube Premium zapewnia także dostęp do YouTube Music, co oznacza dostęp do milionów utworów. Co więcej, NBC Usługa przesyłania strumieniowego Paw w czerwcu dołączysz także do centrum treści +Play firmy Verizon, co oznacza, że ​​wkrótce będziesz mógł zarządzać usługami i płacić za nie za pomocą konta Verizon. Oczywiście będziemy musieli poczekać i zobaczyć, jak dobra będzie aktualizacja Ultimate Phone. Czy to może być początek ruchu Verizon „Un-carrier”?

źródło