Teraz sportowcy mogą na nich zarabiać imię, wizerunek i podobieństwolegendarna gra wideo o futbolu uniwersyteckim EA Sports powraca zgodnie z harmonogramem. Okładka edycji Deluxe gry EA Sports College Football 25 została udostępniona mediom w piątek wcześnie rano i przedstawia kilku znanych graczy z całego kraju, w tym Oregon.

W piątek rano EA wypuściło okładkę edycji Deluxe College Football 25 |  EA sports

W piątek rano EA wypuściło okładkę edycji Deluxe College Football 25 | EA sports /

Fani Oregon Ducks mogą być podekscytowani pojawieniem się Dillona Gabriela na prawej stronie okładki. Może to być każdy, ponieważ nie podano nazwiska, ale biorąc pod uwagę wzrost i status Gabriela jako jednego z najlepszych zawodników futbolu uniwersyteckiego, można bezpiecznie wywnioskować, że to on.

W czymś, co wydaje się być ukłonem zarówno w stronę najnowszej edycji gry, jak i nowy wróg Konferencji Wielkiej Dziesiątki Mistrz stanu Michigan w 2024 r., biegacz Donovan Edwards jest w rzeczywistości głównym graczem na tegorocznej okładce.

Rozgrywający Oregonu Dillon Gabriel rzuca piłkę podczas wiosennego meczu Oregon Ducks

Rozgrywający Oregonu Dillon Gabriel rzuca piłkę podczas wiosennego meczu Oregon Ducks / Ben Lonergan/The Register-Guard / USA

Rozgrywający ze stanu Michigan, Denard Robinson, pojawił się na okładce NCAA Football 14, kiedy po raz ostatni ukazał się ważny mecz futbolu uniwersyteckiego, warto więc złożyć hołd jemu i grze, umieszczając na okładce innego przedstawiciela stanu Michigan.

Inni znani gracze to m.in Teksas rozgrywający Quinn Ewers po lewej stronie i gwiazda Kolorado narożnik i skrzydłowy Travis Hunter po prawej stronie. Niektórzy kibice mogą nie być zadowoleni, widząc zawodnika z drużyny, która ostatnio odniosła tak niewielkie sukcesy jak Kolorado, ale gwiazdorska siła Huntera uzasadnia ten wybór.

Mniej widoczne są dwa Konferencja Południowo-Wschodnia rozgrywający, Jalena Milroe z Alabamy oraz Carson Beck z Gruzji. Obaj mają wysokie kursy na tegoroczne Heisman Trophy i uważają, że dla obu drużyn odegrają kluczową rolę w nadchodzącym sezonie. stan Ohio przenosićuciekający Quinshon Judkins pojawia się również po prawej stronie okładki.

Z przodu sceny w tunelu na okładce pokazano kilka flag drużyn, w tym Ohio State, Iowa, Kansas State, Michigan, FlorydaNotre Dame w Nebrasce i Kasztanowy.

Choć tak naprawdę gra nie zostanie wydana przez kolejne dwa miesiące, gracze futbolu uniwersyteckiego mają już konkretny obraz tego, jak będzie wyglądać tegoroczna gra.

źródło