Tydzień 6 UFL Sezon obejmował zakończenie play-offów, kopnięcia sprzęgła i wszechstronną zabawę z całej ligi.

The Ogiery z Birmingham stała się pierwszą drużyną, która zapewniła sobie miejsce w play-offach po pokonaniu Łodzie pokazowe w Memphis dwucyfrowo, 39-21. The Battlehawki z St. Louis dominował Tłumy z Houston22-8, podczas gdy Święty Antoni Brahmas poprawił się do 4-2 w sezonie po zwycięstwie 18-12 nad Obrońcy DC.

Najważniejszym wydarzeniem weekendu było kolejne spektakularne kopnięcie Pantery z Michigan‘ złoty chłopak,
Jake’a Batesakto zepsuł Renegaci z Arlingtonma nadzieję na pierwsze zwycięstwo w sezonie dzięki zwycięzcy meczu z odległości 42 jardów.

Nie martw się, jeśli przegapiłeś jakąś emocjonującą akcję — mamy dla Ciebie wszystko 10 najlepszych zagrań I każde przyłożenie. To powiedziawszy, oto najlepsze momenty z mikrofonem z tygodnia 6.

Najlepsze momenty z mikrofonem w tygodniu 6 | UFL

„Niech Bóg błogosławi Amerykę, chłopaki!” … „Gdzie jest facet od słuchawek?”

Główny trener Showboats, John DeFilippo, szybko wyraża wszystko, co mu przychodzi do głowy i nie inaczej było w sobotę podczas meczu w Memphis 39-21 porażka Stallionów.

Podczas pojedynku można usłyszeć, jak DeFilippo pocieszał swoich zawodników, gdy schodzili z boiska ze zrozumieniem „Wiem, wiem”, ale potem natychmiast – i całkiem zabawnie – zmienił ton, aby poradzić sobie z problemem słuchawek.

„Świętujesz z naszym zespołem”…. – Nie bądź mądry…!

Tymczasem po przeciwnej stronie główny trener Stallions, Skip Holtz, musiał stoczyć szczerą rozmowę z ostrym zakończeniem. Jordana Tomasza o świętowaniu z „klasą” po swojej pierwszej udanej dwupunktowej konwersji.

W dalszej części meczu Thomas posłuchał rady trenerów i po kolejnym zdobyciu gola zaczął ściskać dłonie wszystkim kolegom z drużyny Stallions na boisku, co wywołało u Holtza śmiech i nazwanie go „mądrym…”.

Thomas zakończył dzień trzema dwupunktowymi konwersjami i odzyskaniem sił.

„Blurrrr… hoo hoo hoo hoo!”

Ogiery QB Adriana Martineza nie miał słów po tym, jak połączył się ze sprinterskim wideoutem Kevin Suatin Jr. za przyłożenie na 79 jardów pod koniec trzeciej kwarty.

Stallions nadal są nieskazitelni z bilansem 6:0 i odnotowali 13 zwycięstw z rzędu, począwszy od poprzedniego sezonu.

“Kocham cię!”

Pantery wygrały kolejny mecz bez szwanku Batesa, który w ostatnich sekundach meczu trafił kopnięciem z wysokości 42 jardów, zapewniając swojej drużynie jednopunktowe zwycięstwo nad Renegades.

Kiedy koledzy z drużyny tłoczyli się wokół Batesa na boisku, słychać było krzyki „Kocham cię” do kopiącego, który w sezonie ma 12-24 lata. Bates, który w tym tygodniu zajął 3. miejsce Rankingi mocy MVPprowadzi także w lidze pod względem punktów kopnięcia z 36 punktami.

(Chcesz, aby wspaniałe historie były dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej? Utwórz lub zaloguj się na swoje konto FOX Sports, śledź ligi, drużyny i zawodników, aby codziennie otrzymywać spersonalizowany biuletyn.)

PODĄŻAĆ Obserwuj swoje ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Zjednoczona Liga Piłkarska


Uzyskaj więcej od United Football League Obserwuj swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko


źródło