Home Aktualności Essex Jct. właściciel firmy twierdzi, że Rt. 15 konstrukcja nie...

Essex Jct. właściciel firmy twierdzi, że Rt. 15 konstrukcja nie dotrzymuje umowy

8

ESSEX JUNCTION, Vt. (WCAX) – Właściciel firmy w Essex Junction jest zdenerwowany pracą nad miejskim projektem Crescent Connector, który, jego zdaniem, wykorzystuje część jego nieruchomości i będzie miał długoterminowy wpływ na jego działalność.

Prace budowlane wypełniają trasę 15 przed Bushey Auto Repair w Essex Junction.

„To jest mój sklep. Jest w rodzinie od 50 lat” – powiedział Ron Bushey, właściciel sklepu. Mówi, że wiedział o Crescent Connector i zgodził się przekazać miastu część swojej ziemi. – Miało nam to przynieść więcej interesów.

Mówi jednak, że praca, na którą się zgodził, nie jest pracą, która jest w trakcie realizacji. „Właśnie tutaj instalują słup sygnalizacji świetlnej, dokładnie pośrodku mojego wejścia do stacji benzynowej” – powiedział Bushey.

Twierdzi, że sygnalizacja świetlna będzie utrudniać dostawy gazu, a w planie budowy dokonano zmian bez jego wiedzy i zgody. „Nie zgodziłem się na nic z tego. Mam pierwotne plany” – powiedział Bushey.

„Z punktu widzenia miasta wszystko, co tam robimy, mieści się w ramach porozumień uzgodnionych przez miasto i pana Busheya” – powiedział Essex Jct. Menedżer miasta Regina Mahony.

Mówi, że próbują współpracować z Busheyem i że ma to wpływ także na inne firmy. Mówi, że projekt przyniesie korzyści wszystkim mieszkańcom miasta, poprawiając przepływ ruchu w centrum miasta. „Zapewnia alternatywę przez centrum Five Corners” – powiedział Mahony.

Zakończenie projektu ma nastąpić jesienią. Do tego czasu Bushey twierdzi, że jest sfrustrowany. “Bałagan. Bałagan i utrata interesów” – powiedział.

źródło