Zaraz po wiosennych występach zespół Winona Community Chorale dołączy do H3O Jazz Trio jako odbiorca zbiórki pieniędzy w tym miesiącu Jazz Jam. Comiesięczny Jazz Jam odbywa się na świeżym powietrzu, na przestronnym patio w Two Fathoms Brewing Company lub w barze, jeśli pogoda nie dopisze, w niedzielę 19 maja w godzinach 14:30-17:30

Winona Community Chorale to mieszany zespół chóralny wykonujący muzykę z różnych stylów, gatunków i okresów. Chór zaprezentuje swój wiosenny koncert „The Paths We Travel” w piątek 17 maja o godzinie 19:00 i sobotę 18 maja o godzinie 14:00 w Central Lutheran Church. Wydarzenie jest bezpłatne i zapraszamy wszystkich. W celu pokrycia wydatków zostanie złożona dobrowolna ofiara. Więcej informacji można uzyskać pod adresem facebook.com/WinonaCommunityChorale.

H3O Jazz Trio i Two Fathoms Brewing (dawniej Island City) pomogły wesprzeć lokalne organizacje non-profit, przekazując łącznie ponad 48 000 dolarów dzięki hojności mecenasów Jazz Jam. Kwietniowy Jazz Jam przekazał 1400 dolarów na wsparcie Stowarzyszenia Programu Immersji Języka Hiszpańskiego (SLIPA). Wszystkie darowizny Jazz Jam są przekazywane przez H3O i Two Fathoms.

Wszystkich, którzy chcą śpiewać, grać lub kibicować swoim przyjaciołom, zapraszamy do dołączenia do H3O Jazz Trio podczas comiesięcznego Jazz Jam organizowanego przez Two Fathoms Brewing Company. Zainteresowani gracze mogą wybierać z szerokiej gamy utworów. Dostępna jest muzyka z serii Hal Leonard Real Book. Możesz przynieść własną muzykę lub po prostu nazwać ją.

Przyjdź wcześniej, aby napić się napoju Two Fathom’s i spędzić popołudnie przy wspaniałej muzyce z H3O Jazz Trio i przyjaciółmi, okazując jednocześnie swoje wsparcie dla naszej społeczności.

Aktualny harmonogram jest zawsze dostępny pod adresem H3OJazz.com. Przyjazny rodzinom Jazz Jam jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich – młodych i nie tylko.

Masz jeszcze kilka miesięcy, aby nominować swoją ulubioną lokalną organizację non-profit do zbiórki pieniędzy na Jazz Jam w 2024 roku. Skorzystaj z tego prostego formularza na stronie internetowej H3O: H3OJazz.com/jazz-jams/non-profit-nominations.html.

Proszę o e-mail [email protected] aby uzyskać więcej informacji na temat miesięcznika Jazz Jam.

źródło