„TheWrap” zdobył 12 nagród dziennikarskich południowej Kalifornii – ogłosił w czwartek LA Press Club, ogłaszając nominacje na rok 2023.

Założycielka i redaktor naczelna Sharon Waxman zostaje nominowana za swój komentarz polityczny z marca 2023 r. „Kłamcy mediów: Carlos Watson, Rupert Murdoch i Fox News”, a starszy reporter filmowy Jeremy Fuster zostaje nominowany do nagrody Dziennikarza Roku w dziedzinie rozrywki.

Fuster otrzymał dwie dodatkowe nominacje: „Uczciwy kontrakt albo zepsujemy „sukcesję”: wściekli i zjednoczeni pisarze hollywoodzcy ustawili się w szeregu pikiet,” udostępniony reporterowi telewizyjnemu Loree Seitz i reporterowi biznesowemu Lucasowi Manfrediemu; oraz funkcja stylu życia: „Terapia może być luksusem”: strajki i zdrowie psychiczne pracowników Hollywood.”

Redaktor biznesowy i PRO Aleksiej Barrionuevo oraz reporterka medialna Natalie Korach również otrzymali ukłon za ich szczegółowy artykuł informacyjny: „Śmierć na pustyni: Kiedy Hamas przyszedł na izraelski rave, przyjaciele zginęli.”

Seitz była także nominowana za swój artykuł w Entertainment News „„Suits” to hit streamingowy i studium przypadku wyjaśniające, dlaczego niedobory stanowią punkt sporny w strajkach.

Dyrektor kreatywny Jeff Vespa również otrzymał dwie nominacje: jedną za portret „Weird Al Yankovic, Inside Feature” udostępniony fotoedytorce Tatianie Leivie; i jeden dla „John Waters zmywa naczynia w „Lakierze do włosów” w wieku 35 lat”, udostępnił reżyserowi wideo Thaddowi Williamsowi.

Reporterka Raquel „Rocky” Harris została nominowana w kategorii „Raportowanie na temat rasy i społeczeństwa” za artykuł z czerwca 2023 r. „Autorzy BIPOC twierdzą, że ich walka o kapitał trwa po zakończeniu strajku WGA.”

„Roberta Hoflera”Recenzja Broadwayu „Merrily We Roll Along”: Daniel Radcliffe i Jonathan Groff prowadzą porywające przebudzenie” jest nominowany w kategorii Krytyka teatru/sztuki performatywne, a „Richarda Stellara”AI wyobraża sobie spotkanie Lennona i McCartneya” jest nominowany w kategorii Blog indywidualny.

Redaktor telewizyjny Jose Alejandro Bastidas i Manfredi podzielili się nominacją w kategorii „Rozrywka”: „Zamieszanie w TCM po odejściu dyrektorów: „Wypędzają większość ludzi”.

Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas gali wręczenia nagród w hotelu Millennium Biltmore w Los Angeles w niedzielę 23 czerwca.

źródło