Sam Rubin z KTLA bierze udział w wydarzeniu Silver Carpet Roll Out z okazji 26. dorocznej ceremonii wręczenia nagród Screen Actors Guild Awards w The Shrine Auditorium, 17 stycznia 2020 r. w Los Angeles, Kalifornia. 719737 (zdjęcie: Kevin Winter/Getty Images dla Turnera) (Getty Images)

Długi czas Anioły reporter rozrywkowy Sam Rubin zmarł w piątek w wieku 64 lat po zawale serca. Pracował dla KTLA i przez ponad trzydzieści lat gościł na ekranach telewizorów w całym kraju.

Według strony internetowej KTLA zdobył wiele nagród Emmy, a także prestiżową nagrodę Złotego Mike’a dla najlepszego reportera rozrywkowego. Do jego innych wyróżnień należy nagroda za całokształt twórczości przyznana przez Stowarzyszenie Nadawców Południowej Kalifornii oraz nagroda dla najlepszego reportera rozrywkowego przyznana przez Los Angeles Press Club.

Jak podaje TMZ w piątek rano doznał zawału serca w swoim domu i został przewieziony do centrum medycznego UCLA West Valley Medical Center Wzgórza Zachodnie gdzie stwierdzono zgon.

Był nie tylko szanowanym reporterem rozrywkowym, ale także zagrał kilka ról w filmach i filmach, takich jak „Major Crimes”, „Rizzoli & Isles”, „That’s So Raven”, „Melrose Place”, „Fantastyczna Czwórka” i „Beverly Hills, 90210”.

Był zajęty wspieraniem licznych organizacji non-profit, kiedy nie rozśmieszał widzów w Południowej Kalifornii przy włączonych kamerach. Z jego biografii w KTLA wynika, że ​​był zdeterminowany ożywić szkoły w Los Angeles, w tym ulepszyć programy nauczania czytania i pisania podczas wydarzeń takich jak Festiwal Książki w Los Angeles Times.

Rubin ukończył Occidental College z tytułem licencjata w dziedzinie amerykanistyki i retoryki.

ZASUGEROWAŁ: Koroner: Prezenter wiadomości KTLA, Chris Burrous, zmarł z powodu „zatrucia metamfetaminą”

Sam Rubin i Leslie Rubin w Beverly Hills w Kalifornii. (Zdjęcie: Michael Kovac/Getty Images dla Fundacji na rzecz Diabetologii Dziecięcej) (Getty Images)

Pozostawił żonę Leslie i czwórkę dzieci.

źródło