Home Aktualności Nowy serwis bukmacherski PGA Tour wywołuje różne opinie

Nowy serwis bukmacherski PGA Tour wywołuje różne opinie

6

CHARLOTTE, Karolina Północna (FOX Karolina) – Po raz pierwszy od 20 lat mistrzostw Wells Fargo w Quail Hollow w Charlotte fani golfa mogą nie tylko kibicować zwycięzcy, ale także obstawiać na niego zakłady.

Tuż obok 13. dołka green znajduje się salonik dla członków ESPN Bet.

„Zwykle stawiam kilka zakładów dziennie, nic szalonego, żadnych szalonych kwot” – powiedział Jordan Dunn, mieszkaniec Asheville. „Ale stawiam kilka zakładów dziennie, kilka zakładów na żywo”.

W salonie ESPN Bet fani mogą obstawiać zakłady na żywo. Zawiera kody QR, które należy zeskanować, aby wyświetlić zakłady na szczęśliwy 13. dołek, który oglądasz osobiście.

Teraz, obserwując wyniki graczy, możesz mieć nadzieję, że Twoje konto bankowe zrobi to samo.

„Byłem tam wczoraj (salon ESPN Bet). Prawdopodobnie wrócę tam jeszcze w tym tygodniu” – powiedział Dunn. “To naprawdę fajne. Można obstawiać dołek po dołku, co jest naprawdę niesamowite. Możesz robić to dzień po dniu lub określić, która grupa będzie co robić, więc myślę, że to naprawdę fajne”.

Ale nie wszyscy fani golfa uważają, że nowe miejsce jest naprawdę fajne. Paris Loesch, która mieszka po drugiej stronie pola golfowego, zarejestrowała się w kilku witrynach bukmacherskich, gdy kilka miesięcy temu Karolina Północna zalegalizowała hazard sportowy. Powiedziała, że ​​jest zaintrygowana, ale ostrożna.

„Szczerze mówiąc, myślę, że to trochę degraduje ten sport. Nie chcę być stereotypowy, ale to sport dla dżentelmenów” – powiedział Loesch. „To bardzo tradycyjny sport i pozwalanie na tego typu aspekty jedynie ze względów komercyjnych i pieniężnych jest według mnie nieszczere w stosunku do pierwotnej wizji golfa. Muszę jednak zachować otwarty umysł.”

Fani golfa prezentowali różne opinie w związku z ewolucją skrzyżowania sportu, technologii i przepisów.

Salonik ESPN Bet to pierwszy krok w stronę legalnych zakładów sportowych na żywo w Quail Hollow, gdzie możesz teraz nie tylko oglądać, ale także uczestniczyć w akcji.

Mistrzostwa Wells Fargo rozpoczynają się w czwartek i kończą w niedzielę w Charlotte. Na boisku gra kilku byłych zwycięzców, w tym Lucas Glover, mieszkaniec Greenville i absolwent Clemson. FOX Carolina będzie na bieżąco informować Cię o pobliskim turnieju na żywo i online.

źródło