Oakleya

Dobra ochrona przeciwsłoneczna jest tak samo ważna dla oczu, jak i dla skóry, gdy spędzasz dużo czasu na świeżym powietrzu turystyka piesza, gra w golfagra marynata lub cokolwiek innego, co Cię porusza. Ale dla okulary na receptę użytkowników, znalezienie ich może być nie lada wyzwaniem okulary przeciwsłoneczne przeznaczone do uprawiania sportuskutecznie blokuje szkodliwe promienie UV i można je dostosować do indywidualnych potrzeb.

Niezależnie od tego, czy szukasz najtańszej możliwej opcji, czy też sposobu na pełne dostosowanie swoich okularów przeciwsłonecznych na receptę za pomocą najnowszej technologii soczewek, zebraliśmy najlepsze opcje sportowych okularów przeciwsłonecznych na receptę w 2024 roku.


Najlepsze ogólnie sportowe okulary przeciwsłoneczne na receptę: Oakley

Oakleya

Firma Oakley jest dobrze znana z produkcji najwyższej jakości odcieni, zoptymalizowanych pod kątem różnych dyscyplin sportowych. Naszymi ulubionymi są antypoślizgowe okulary Oakley Sutro marki wyposażone w charakterystyczne soczewki Golf Prizm golfowe okulary przeciwsłoneczneNa przykład. I jest świetna wiadomość dla osób noszących okulary korekcyjne: teraz możesz kupić prawie każdą parę okularów Oakley z dowolną technologią soczewek (w tym soczewki Golf Prizm) z dodaną receptą – wszystko bezpośrednio od Oakley.

Wiodąca marka okularów przeciwsłonecznych stworzyła elastyczny proces, który umożliwia wybór pomiędzy bezpłatną wysyłką lub odbiorem w sklepie w jednej z lokalizacji partnerskich. Akceptują większość głównych planów ubezpieczeniowych, dzięki czemu możesz maksymalnie wykorzystać swoje świadczenia, kupując nową, słodką parę Oakleyów na receptę. Jeśli Twoja recepta wygasła, współpracują nawet z optometrystami w całym kraju, dzięki czemu możesz zarezerwować badanie wzroku bezpośrednio ze strony internetowej Oakley.

Wybór sportowych okularów przeciwsłonecznych jest niezrównany, a ich wysokiej jakości projekty nadają się do wszystkiego, od surfingu i jazdy na łyżwach gra w golfa Lub kolarstwo. Bezproblemowy proces dodawania do nich recepty po prostu sprawia, że ​​wszystko jest jeszcze lepsze.

Najważniejsze cechy okularów korekcyjnych Oakley:

  • Oakley oferuje szeroki wybór innowacyjnych odcieni zoptymalizowanych pod kątem konkretnych dyscyplin sportowych, a wiele z nich można dostosować na podstawie recepty.
  • Marka ułatwia dodanie recepty do ulubionych Oakleys.
  • Możesz także wybierać spośród innych dostosowywalnych opcji, takich jak różne odcienie i technologie soczewek, aby stworzyć swoją wymarzoną parę okularów przeciwsłonecznych Oakley.
  • Zamawiając okulary przeciwsłoneczne na receptę bezpośrednio w Oakley, możesz zachować charakterystyczną technologię soczewek marki, taką jak soczewki Golf Prizm.

Zamów teraz Oakleys na receptę w Oakley


Najbardziej konfigurowalne sportowe okulary przeciwsłoneczne na receptę: Lensabl

Obiektyw

Lensabl obiecuje, że jego zespół może dobrać dowolny zestaw oprawek i dopasować do nich soczewki na receptę – w tym soczewki przeciwsłoneczne na receptę. Masz nawet możliwość wysłania pocztą pary odcieni, które już posiadasz i po prostu zapłacenia za wymianę soczewek. Jeśli więc budżet ma wysoki priorytet, możesz zaoszczędzić, wysyłając stare odcienie.

Jeśli żaden ze swoich starych okularów nie podoba Ci się na tyle, aby pójść tą drogą, możesz wybierać spośród ogromnego wyboru oprawek najlepszych marek, takich jak Ray-Ban, Oakley, Hugo Boss i innych.

Warto jednak zaznaczyć, że soczewki zamienne dodawane przez Lensabl mogą nie być w stanie współpracować ze wszystkimi technologiami charakterystycznymi dla danej marki. Jeśli więc na przykład wybierasz soczewki Oakleys, powinieneś zamówić niestandardową parę na receptę bezpośrednio od marki.

Mając to na uwadze, jeśli wybierasz tylko markę oprawek, Lensabl oferuje imponującą gamę opcji dostosowywania soczewek. W niektórych przypadkach możesz nawet mieć możliwość ulepszenia soczewek w zakresie wykraczającym poza to, co można uzyskać bezpośrednio od marki.

Oprócz dodania recepty Lensabl oferuje dwie różne soczewki o wysokim indeksie – cieńsze soczewki dla osób z mocniejszą korekcją – wraz z imponującą gamą odcieni, gradientów i fajnych dodatkowych funkcji, takich jak przeciwmgielne, przeciwodblaskowe, przeciwodblaskowe -zadrapania i nie tylko.

Chociaż każde ulepszenie kosztuje dodatkowo, Lensabl jest jedną z najlepszych opcji dla tych, którzy chcą mieć możliwość pełnego dostosowania pary okularów przeciwsłonecznych do swoich potrzeb.

Najważniejsze cechy okularów korekcyjnych Lensabl:

  • Oprócz recepty możesz wybierać spośród imponującej gamy odcieni, gradientów i ulepszeń soczewek, aby otrzymać wymarzone soczewki w wymarzonych oprawkach.
  • Wybieraj spośród szerokiego asortymentu oprawek wiodących marek lub wysyłaj oprawki, które już posiadasz i po prostu płać za soczewki zamienne.
  • Szeroki wybór oprawek i opcji obiektywów w każdym przedziale cenowym zapewnia elastyczność dostosowaną do każdego budżetu.

Zamów okulary przeciwsłoneczne na receptę od Lensabl w Lensabl


Najlepsze budżetowe okulary korekcyjne: Zenni Optical

Zenni optyczny

Zenni Optical to główny sprzedawca okularów oferujący szeroką gamę oprawek do wyboru, w tym zaskakująco szeroki wybór oprawek w bardzo niskiej cenie. Dzięki oprawkom sportowym już od 13 USD za parę łatwo jest obniżyć całkowity koszt okularów przeciwsłonecznych na receptę, nawet jeśli chcesz wydać kilka ulepszeń soczewek, takich jak gradientowe zabarwienie lub polaryzacja.

Zenni może nawet dodać Twoją receptę do okularów ochronnych, takich jak okulary narciarskie lub pływackie. Dzięki temu nie będziesz musiał zakładać gogli na okulary korekcyjne ani rezygnować z widoczności na rzecz wygody.

Chociaż sprzedawca nie oferuje tak wielu opcji dostosowywania soczewek, jak w przypadku Lensabl, dostępne są wszystkie niezbędne opcje. Dzięki temu nadal możesz kupić niezawodne sportowe okulary przeciwsłoneczne na receptę, nie nadwyrężając budżetu.

Najważniejsze cechy Zenni Optical:

  • Wydajne oprawki do uprawiania sportu zaczynają się już od 13 dolarów za parę, więc łatwo jest obniżyć całkowity koszt, zwłaszcza jeśli pominiesz większość fantazyjnych ulepszeń soczewek.
  • Szeroki wybór niedrogich oprawek pozwala znaleźć właściwą równowagę wydajności i stylu bez nadwyrężania budżetu.
  • Zenni oferuje okulary ochronne na receptę, takie jak okulary do pływania, dzięki którym możesz cieszyć się krystalicznie czystym widzeniem nawet pod wodą.

Kupuj sportowe okulary przeciwsłoneczne na receptę w Zenni w Zenni Optical


Więcej świetnych opcji sportowych okularów przeciwsłonecznych na receptę:
źródło