Od Rinku Singha po Mitchella Straca Sprawdź, jak bardzo są bogaci

Wyobraź sobie, że jesteś częścią zespołu należącego do supergwiazdy Bollywood Shah Rukha Khana, słynącego nie tylko ze swoich umiejętności krykieta, ale także ze wspaniałego stylu życia. Takim zespołem jest Kolkata Knight Riders (KKR), który w 2024 roku zdobył trzeci tytuł IPL, prezentując nie tylko swój talent na boisku, ale także olśniewające życie poza nim.

Prowadzeni przez dynamikę Shreyasa IyeraKKR może poszczycić się mieszanką międzynarodowe gwiazdy krykieta i obiecujące młode talenty. Gracze lubią Mitchella Starca, Andre RussellaI Rinku Singha nie tylko podbili serca fanów swoimi porywającymi występami, ale także zbudowali niezwykłe fortuny. Ich historie są przepełnione luksusowe domy, fantazyjne samochody i ekstrawagancki styl życia, co czyni ich idolami zarówno na boisku, jak i poza nim.

W tym artykule zagłębiamy się w luksusowe życie graczy KKR. Od sławy Rinku Singha po imponujące bogactwo Mitchella Starca i potężny dobrobyt Andre Russella, odkryjesz, jak ci krykieciści cieszą się owocami swojej ciężkiej pracy i talentu. Dołącz do nas podczas odkrywania świata KKR, gdzie krykiet spotyka się z luksusem, i dowiedz się, jak bogaci są ci gracze.

Shreyas Iyer: Luksusowe życie kapitana


IANS

Jako kapitan KKR Shreyas Iyer nie tylko poprowadził drużynę do zwycięstwa, ale także zbudował imponującą fortunę. Iyer’s, znany ze swoich silnych umiejętności przywódczych i odbijania wartość netto wynosi około 7 milionów dolarów (około 58 crore rupii)według kilku raportów. Jego luksusowe mieszkanie w Lower Parel i kolekcja drogich samochodów, w tym Lamborghini Huracan i Mercedes-Benz, odzwierciedlają jego wystawny styl życia.

Sunil Narine: Bogactwa wszechstronnego

Sunila Narina
IANS

Sunil Narine, kluczowy zawodnik KKR, przekształcił się z off-spinnera w potężnego, wszechstronnego zawodnika. On dołaczył KKR w 2012 roku za 3,5 crore rupii. Według doniesień, z majątek netto 16 milionów dolarów (około 130 crore rupii)Narine mieszka w oszałamiającym domu w Trynidadzie i Tobago i jeździ pojazdami z najwyższej półki, takimi jak Nissan GT-R i Range Rover Sport. Jego podróż od utalentowanego melonika do wszechstronnie wygrywającego mecze opłaciła się zarówno na boisku, jak i poza nim.

Mitchell Starc: Bogactwo Pacera

Mitchella Starca
LATA

Australijski zawodnik Mitchell Starc wrócił do IPL z hukiem, zapewniając sobie ogromny kontrakt o wartości 24,75 crore rupii z KKR. Podobno majątek Starca wynosi imponujące 174 crore rupii, co czyni go jednym z najbogatszych graczy w drużynie. Jest właścicielem luksusowych nieruchomości w Australii i godną pozazdroszczenia kolekcją supersamochodów, w tym Lamborghini Huracan Spyder RWD i Jaguar F-Type.

Andre Russell: Dobrobyt elektrowni

Andre Russella
PTI

Andre Russell, znany ze swoich wybuchowych występów na boisku, ma Wartość netto 57 crore rupiiwedług kilku raportów. Jego rupii Kontrakt na 12 crore z KKRwraz z różnymi umowami poparcia przyczynia się do jego bogactwa. Russell jest właścicielem wielu nieruchomości w Indiach Zachodnich i jeździ luksusowym Mercedesem-Benz AMG GTR, co podkreśla jego zamożny styl życia.

Venkatesh Iyer: Zarobki wschodzącej gwiazdy

Venkatesh Iyer
IANS

Venkatesh Iyer, który dołączył do KKR w 2021 roku, szybko stał się istotną częścią zespołu. Z zarobki w wysokości 16,2 crore rupii z IPL oraz dodatkowe dochody z rekomendacji i BCCI, sukces Iyera jest widoczny w jego rosnącej wartości netto. Jego rozwój w krykiecie przyniósł mu nagrody finansowe i smak wysokiego życia.

Rinku Singh: Podróż gwiazdy ucieczki

Rinku Singha
IANS

Nazwisko Rinku Singha stało się powszechnie znane w 2023 roku po trafieniu pięciu szóstek w finale przeciwko Gujarat Titans. Według Sportskeedy: zarabia 60 lakh rocznie, Wartość netto Singha wynosi około 7 crore rupii. Jego konsekwentne występy na boisku nie tylko zapewniły mu miejsce w drużynie narodowej, ale także utorowały drogę do pomyślnej przyszłości.

Phil Salt

Phil Salt
PTI

Phil Salt zapewnił, że weźmie udział w obchodach tytułu IPL 2024 KKR, dołączając do rozmów wideo i przesyłając życzenia swoim kolegom z drużyny. Salt był integralną częścią KKR na etapie ligowym, ale musiał opuścić drużynę przed play-offami, aby dołączyć do kadry Anglii na 4-meczową serię T20I przeciwko Pakistanowi przed Mistrzostwami Świata T20 w 2024 roku.

Angielski odbijający Phil Salt zmienił zasady gry w drużynie Kolkata Knight Riders w tym sezonie. Jego doskonałe występy na szczycie tabeli, obok Sunila Narine’a, pomogły zespołowi dobrze rozpocząć rok 2024. Według InsideSport: Sól została podpisana za 1,5 crore rupii. Ostatni sezon, miał kontrakt na 2 crore rupii z Delhi Capitals. Jego Wartość netto szacuje się na 8 crore rupii, według Crictoday i innych źródeł.

Młode Talenty: Przyszłość KKR

Sukces KKR to nie tylko zasługa jego gwiazdorskich zawodników. Młode talenty, takie jak Varun Chakaravarthy, Ramandeep Singh i Vaibhav Arora, odegrały kluczową rolę w drodze zespołu do finału. Ci gracze reprezentują przyszłość KKR i są na dobrej drodze do osiągnięcia zarówno sławy, jak i fortuny.

Poznaj fascynujące życie graczy KKR i zobacz, jak ich ciężka praca i talent doprowadziły do ​​​​luksusowego stylu życia i imponującego majątku netto. Połączenie doświadczonych gwiazd i wschodzących talentów sprawia, że ​​KKR jest potężną drużyną zarówno na boisku, jak i poza nim.

Aby uzyskać najnowsze i ciekawsze wiadomości finansowe, czytaj dalej Indiatimes Worth. Kliknij tutaj… Przeczytaj więcej na: https://iturl.in/afd61361?utm_source=sharetext&utm_medium=copy

źródło