Dawno, dawno temu na Darlington Raceway, Kevina Harvicka chciałem zrobić wgniecenie Kyle’a Buscha – i nie w swoim samochodzie.

Na ostatnich okrążeniach Bieg Southern 500 w 2011 rokuHarvick i Busch utrzymywali ciągły kontakt, a Busch później zamienił Harvicka w ścianę. (Na marginesie: wymiana zdań pomiędzy obydwoma kierowcami spowodowała, że ​​kolega Harvicka, obecnie pracujący w FOX, Clinta Bowyera bezpośrednio w barierę.)

Po wyścigu ścieżki dwóch kierowców skrzyżowały się w boksie, a Harvick porzucił samochód – który uderzył w barierę – i poszedł za Buschem, który pozostał w swoim samochodzie i odjechał.

W najnowszym numerze „Happy Hour Kevina HarvickaHarvick opisał, co wydarzyło się z jego perspektywy.

„Pamiętam, że nadal bolało mnie ramię, bo kiedy wszedłem, żeby uderzyć go w głowę, on zdecydował się odjechać swoim samochodem. Właśnie tutaj wiedział, że zostanie uderzony w głowę” – powiedział Harvick podczas ponownego oglądania starcie z Buschem. „Zdecydował: «Nie dam się uderzyć w głowę»”.

Incydent doprowadził do dość burzliwej rozmowy po wyścigu między Harvickiem i Buschem a właścicielami ich zespołów.

„Poszliśmy w (NASCAR) zwiastun — a Kyle i ja byliśmy w nim często razem — ale tej nocy nigdy jej nie zapomnę, ponieważ to był jeden z tych wieczorów, kiedy Joe Gibbs i Richard (Childress) musieli iść do zwiastuna także dlatego, że mieli odpowiadać za swoich kierowców” – powiedział Harvick. „I Joe Gibbs coś powiedział, a ja coś odpowiedziałem. Po tym spotkaniu Joe napisał do mnie list, w którym po prostu napisał: „Hej, to, to i to”.

„To zabawne, jak takie rzeczy się zdarzają i prowadzą do nowych rozmów o tym, kim jesteś, czym jesteś i czegokolwiek dotyczy ta rozmowa. To była po prostu bardzo intensywna rozmowa”.

Jeśli chodzi o zakończenie wyścigu, Regan Smith pokonała Carla Edwardsa i zwyciężyła.

Najlepsze historie Kevina Harvicka z wyścigów w Darlington

Williama Byrona I Kyle’a Larsona wygrał wyścigi Cup Series w zeszłym sezonie na torze Darlington Raceway.

Pojedzie kilku zawodników samochody w stylu retro w Darlington w niedzielę w Goodyear 400 (15:00 czasu wschodniego w stacji FOX i aplikacji FOX Sports). Alexa Bowmana Samochód nr 48 będzie nawiązywał kolorystyką do Jimmiego Johnsona Samochody nr 48 Lowe’a i samochodu Larsona nr 5 będą odzwierciedlać między innymi te z przejazdu nr 5 Terry’ego Labonte.

(Chcesz, aby wspaniałe historie były dostarczane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej? Utwórz lub zaloguj się na swoje konto FOX Sports, śledź ligi, drużyny i zawodników, aby codziennie otrzymywać spersonalizowany biuletyn.)

PODĄŻAĆ Obserwuj swoje ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Seria pucharów NASCAR

Kevina Harvicka

Kyle’a Buscha


Uzyskaj więcej z serii NASCAR Cup Obserwuj swoje ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko


źródło