Program UAB Excellence in Business Top 25, prezentowany przez Krajowe Stowarzyszenie Absolwentów UAB, co roku wyróżnia najszybciej rozwijające się i odnoszące największe sukcesy przedsiębiorstwa będące własnością absolwentów UAB lub przez nich zarządzane.

2023.Top25Doskonałość w biznesie Krajowego Stowarzyszenia Absolwentów UAB 25 najlepszych klas w roku 2023.Najlepsze firmy będące własnością lub zarządzane przez Uniwersytet Alabamy w Birmingham absolwenci zostali uhonorowani przez Krajowe Stowarzyszenie Absolwentów UAB.

To już 12. rok UAB Program Excellence in Business Top 25. Wybór jest dokonywany wyłącznie na podstawie informacji o wzroście przychodów zebranych w trakcie procesu aplikacyjnego. NAS współpracuje z Warrenem Averettem w celu uszeregowania i weryfikacji nominowanych firm na podstawie rocznej stopy wzrostu za trzy ostatnie okresy sprawozdawcze.

Dołącz do NAS, aby świętować osiągnięcia tych wybitnych liderów biznesu podczas przyjęcia i kolacji, która odbywa się w godzinach 17:30–20:00 w czwartek, 13 czerwca, w Domu Absolwentów. Bilety na kolację z wręczeniem nagród 2024 kosztują 50 USD. Kup bilety online.

W tym roku dyrektor personalny MovementX Fred Gilbert, DPT, a Szkoła Zawodów Zdrowotnych absolwent i laureat Excellence in Business Top 25 z lat 2022 i 2023, będzie głównym mówcą. Wyróżnione zostaną także trzy najszybciej rozwijające się firmy o przychodach powyżej 10 milionów dolarów i poniżej 10 milionów dolarów.

Dostępne są również możliwości sponsoringu. Aby uzyskać więcej informacji, wyślij e-mail do Margaret Whiteside na adres: [email protected].

UAB Excellence in Business Top 25 klasy 2024źródło