Wędkarstwo i sztuka

„The Net Works” – wielozmysłowa instalacja zbudowana na narracji społeczności rybackiej Gloucester, zostanie otwarta w piątek pod adresem 52 Commercial St. w Gloucester. Bezpłatnie, ale wymagana rejestracja. Uzyskaj bilet wstępu o godz tinyurl/TheNetWorks24. Instalacja zakończy się 27 maja.

CAMTalk

Artysta Morgan Faulds Pike przedstawia ilustrowany wykład „Tworzenie pomnika żon rybaków w Gloucester” w tym roku Sobota o 13:00 w Cape Ann Museum, 27 Pleasant St., Gloucester. Faulds Pike, twórca pomnika, opowie o projekcie, materiałach, inżynierii, technikach odlewniczych i udziale społeczności, które doprowadziły do ​​powstania tego kultowego nabrzeża. Bilety, 10 dolarów; wymagamy rejestracji. Odwiedzać capeannmuseum.org.

Działalność artystyczna

Autorka tekstów Carsie Blanton występuje w sobotę o 20:00 w Shalin Liu Performance Center, 37 Main St., Rockport. Znana ze swojej „bezczelności i rewolucyjnego optymizmu” jej muzyka obejmuje popularne amerykańskie piosenki, od folku i swingu po protestacyjne hymny pop-punk. Otwiera Miltona. Bilety w cenie 20, 26 dolarów, godz rockportmusic.org.

Wielki Strum

The Big Strum w tę sobotę o 19:30 w The Cut Gloucester, 177 Main St. wystąpi gwiazdorski zespół z gitarzystami Fly Amero, Cliffem Goodwinem i platynowym artystą Joe Bouchardem, perkusistą Mike’em Levesque i basistą Wolfem Ginandesem. Bilety, 40-43 dolarów, thecutlive.com i przy drzwiach.

Piesza wycieczka

Muzeum Cape Ann organizuje publiczny spacer rzeźbą w sobotę od 10:30 do 13:00. Wycieczka z przewodnikiem o długości 3 mil rozpoczyna się na dziedzińcu muzeum przy 27 Pleasant St., Gloucester. Wycieczka jest połączona z obecną wystawą specjalną „In the Round: 20th and 21st Century Cape Ann Sculpture”. Przynieść wodę. Wymagana rejestracja pod adresem capeannmuseum.org; 10 dolarów dla członków, 20 dolarów dla nieczłonków.źródło