CNN

Oficjalnie dodała ją Taylor Swift Epoka „torturowanych poetów”. do setlisty jej trasy koncertowej.

W czwartek supergwiazda zadebiutowała ze zmienioną setlistą w Paryżu, który był jednocześnie pierwszym przystankiem na europejskiej części jej trasy po dwumiesięcznej przerwie.

Swift wykonała kilka piosenek ze swojego nowego albumu „The Tortured Poets Department”, w tym „But Daddy I Love Him”, „So High School”, „Who’s Afraid of Little Old Me?”, „Down Bad”, „Fortnight”, „ Jak wynika z materiału filmowego z koncertu opublikowanego w mediach społecznościowych, „Najmniejszy człowiek, jaki kiedykolwiek żył” i „Mogę to zrobić ze złamanym sercem”.

To pierwszy raz, kiedy Swift wykonała te utwory przed publicznością na żywo od wydania albumu w zeszłym miesiącu. Swift powiedziała swojej paryskiej publiczności, że jako pierwsi zobaczyli wykonanie piosenek z „Tortured Poets”. Żartobliwie nazwała album „Female Rage: The Musical”.

Dodanie jej nowego albumu do programu było częścią większej restrukturyzacji jej setlisty i koncertu, który obejmował zupełnie nowe kostiumy, choreografię i rekwizyty.

W ramach przebudowy Swift nagrał kilka piosenek, w tym między innymi „The Archer”, „Long Live” i „Tolerate It”.

Zdobywczyni nagrody Grammy wydała w zeszłym miesiącu swój długo oczekiwany, jedenasty album studyjny. Album zawierający 16 utworów okazał się mega podwójnym albumem zawierającym 31 utworów.

„Departament Torturowanych Poetów” ustanowił rekordy w transmisji strumieniowej i należy do Swifta najlepiej sprzedający się album, który w pierwszym tygodniu odnotował ponad dwa miliony sprzedaży. „Tortured Poets” stał się także jej 14. albumem, który zajął pierwsze miejsce na liście Billboard 200, plasując Jay-Z na drugim miejscu po Beatlesach.

Swift zagra jeszcze trzy koncerty w Paryżu, zanim wyruszy do Sztokholmu w Szwecji.

źródło