Google oferuje obecnie szaloną ofertę, dzięki której możesz zyskać tablet Pixel za jedyne 0 USD, korzystając z kwalifikującej się wymiany iPada.

Ponownie wprowadzony na rynek tablet Google Pixel może nie być tak atrakcyjny dla rynku masowego, jak niedawna premiera iPada. Z nowa cena 399 dolarów który rezygnuje ze stacji ładującej i stacji dokującej z głośnikami, osoby poszukujące solidnego, choć niezbyt efektownego drugiego ekranu z najnowszą wersją Androida, mogą chcieć przyjrzeć się tej ofercie.

Dostępne bezpośrednio z Sklep Google w USApodstawowy tablet Pixel 128 GB jest bezpłatny w przypadku wymiany określonych iPadów. Gdy Google otrzyma urządzenie na wymianę i sprawdzi, czy działa, cena 399 dolarów zostaje całkowicie zniesiona. Google oferuje maksymalną zniżkę w wysokości 450 USD na iPada Pro (6. generacji).

Kup tablet Pixel (128 GB) już za 0 USD w ramach kwalifikującej się wymiany. Rozpoczyna się 7 maja 2024 r. o 7:00 czasu PT i kończy 20 maja 2024 r. o 23:59 czasu PT. Wartości wymiany różnią się w zależności od stanu, roku i konfiguracji kwalifikującego się urządzenia i mogą ulec zmianie po kontroli. Reprezentatywne urządzenia do wymiany za maksymalną kwotę wymiany: 450 USD za iPada Pro (6. generacji).

wymiana tabletu pikselowego

Ta oferta staje się tutaj dość interesująca, nawet jeśli nie posiadasz jeszcze kwalifikującego się tabletu Apple. Jak zauważył Użytkownik wątków Andy Chengmożesz kupić iPada siódmej generacji za: już od 125 dolarów na różnych rynkach internetowych – zauważa szóstą generację, ale ta wyceniana jest niestety tylko na 75 dolarów. Google oferuje zwiększoną wartość wymiany do 399 USD za iPada Air (2., 4., 5. generacji), iPada (7., 8., 9. generacji).

Tak długo, jak iPad jest sprawny, w praktyce oznacza to, że Tablet Pixel będzie wynosić zaledwie 125 USD w zamian za zwrot środków na kartę płatniczą lub otrzymasz kredyt sklepowy, jeśli nie będzie można zwrócić środków za problemy z oryginalnymi kartami płatniczymi .

Niestety, oferta wymiany tabletów Pixel wygląda na ograniczoną do Stanów Zjednoczonych i prawdopodobnie jest próbą Google przejęcia części niemal nie do pokonania udziału Apple w rynku tabletów. Akcja trwa tylko do 20 maja, więc jeśli masz już iPada, teraz jest czas na zarobienie pieniędzy.

Więcej o tablecie Pixel:

FTC: Korzystamy z automatycznych linków partnerskich generujących dochód. Więcej.

źródło