Zdjęcie lustrzane wykonane przez Patricka Waksmunskiego Rozrusznik Curve Po-Yu Chen zostaje sprawdzony przez sędziego pierwszej bazy Kevina Mandzuka po zakończeniu czwartej rundy.

Z raportów Mirror

Startujący Po-Yu Chen rzucił we wtorkowe popołudnie sześć rund sezonu i trzy strikeouty na Altoona Curve, tracąc tylko jeden run.

To nie wystarczyło.

Somerset Patriots sześć razy podbili Bullpen Altoony w siódmej i ósmej rundzie, pokonując Curve 7:4 na Peoples Natural Gas Field.

Mecz rozpoczął się z godzinnym i 33-minutowym opóźnieniem spowodowanym deszczem, po czym Chen wszedł na kopczyk, co pozwoliło mu na zaledwie jeden bieg po czterech trafieniach i jeden spacer w ciągu sześciu rund pracy. Chen rzucił najwięcej w sezonie 81 narzutów i 51 trafień. Jego jedyny dopuszczony run nastąpił po dublecie RBI Elijaha Dunhama w czwartej rundzie, który dał Somersetowi prowadzenie 1:0.

Altoona odpowiedziała czterema runami w ciągu następnych dwóch rund od startera Somerset Blane’a Abeyty. Tres Gonzalez zdobył singiel RBI w czwartej rundzie i zremisował na 1-1.

W piątej rundzie zarówno Brenden Dixon, jak i Connor Scott sięgnęli ręką, aby rozpocząć zmianę, po czym Wyatt Hendrie złożył bunt, który dał im szansę na zdobycie punktów. strzelił gola na dzikim boisku, a Scott strzelił gola po decyzji obrońcy. Tsung-Che Cheng strzelił gola po boisku Kervina Pichardo i dał Curve prowadzenie 4-1.

Przewaga ta utrzymywała się aż do siódmej rundy, kiedy Patriots zebrali się na cztery serie. Grant Ford wszedł z ulgą i zmierzył się z trzema pałkarzami, nie odnotowując autu. Po dublecie RBI Anthony’ego Seiglera, Altoona wezwał do gry Valentina Linareza, który pozwolił obu odziedziczonym biegaczom strzelić gola, a następnie pozwolił na dwa własne biegi w bramce.

Linarez przeszedł pięć pałkarzy w ciągu 1ª rund, z możliwością trzech runów na dwa trafienia. Eddy Yean rzucił ostatnie 1. rundy dla Curve, nie pozwalając na ucieczkę.

Uwagi do gry: W przypadku fanów, którzy przeczekali opóźnienie spowodowane deszczem, każdy bilet na mecz można wymienić na dowolny inny mecz w sezonie zasadniczym 2024, z wyjątkiem 4 lipca, na tę samą lub niższą wartość w zależności od dostępności. Bilety można wymienić osobiście w kasie lub telefonicznie. Kibice posiadający bilety cyfrowe mogą zatrzymać się osobiście lub zadzwonić do kasy, aby otrzymać nowy bilet cyfrowy lub drukowany na wybrany przez siebie termin. … Pierwszy gwizdek dzisiejszego meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Altoona wyśle ​​​​Drake Fellows na kopiec, aby zmierzyć się z Brockiem Selvidgem.Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej


źródło