Bailee Farrer, pedagog i rolnik z pasją, wita wszystkich rodziców i opiekunów zainteresowanych odkrywaniem nowych możliwości edukacyjnych dla swoich dzieci. Jako założycielka Akademii Back to the Basics Bailee łączy swoją wiedzę specjalistyczną w zakresie nauk o zwierzętach i edukacji rolniczej z zaangażowaniem w wspieranie praktycznych doświadczeń edukacyjnych.

Pro Dach GA

Podróż Bailee rozpoczęła się w Berry College, gdzie uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie nauk o zwierzętach. Później uzyskała tytuł magistra na kierunku nauki średnie i edukacja rolnicza, doskonaląc swoje umiejętności i wiedzę zarówno w dziedzinach akademickich, jak i praktycznych. Przez ostatnie osiem lat Bailee była nauczycielką przedmiotów ścisłych i rolnictwa w szkołach publicznych.

Mieszkając we wspólnocie Gore w hrabstwie Chattooga z dwójką dzieci, Oaklynem i Coltem, Bailee rozumie znaczenie holistycznej edukacji wykraczającej poza tradycyjne granice klasy. Czerpiąc inspirację ze swoich dzieci, założyła Akademię Back to the Basics, w której dzieci mogą zanurzyć się w praktycznych doświadczeniach edukacyjnych, jednocześnie rozwijając niezbędne umiejętności życiowe.

Akademia Back to the Basics stanowi wyjątkową alternatywę dla tradycyjnej edukacji, w której nauka akademicka płynnie łączy się z praktycznymi umiejętnościami życiowymi. Dzięki programowi nauczania skupiającemu się na takich czynnościach, jak gotowanie, zarządzanie pieniędzmi, ogrodnictwo, opieka nad zwierzętami i praca zespołowa, dzieci zdobywają cenną wiedzę wykraczającą daleko poza podręczniki.

Jedną z kluczowych cech Akademii Powrót do podstaw jest program realizowany cztery dni w tygodniu, zapewniający dzieciom wystarczająco dużo czasu na głęboką interakcję z otoczeniem i zdobywaniem doświadczeń edukacyjnych. Podkreślając zasadę „uczenia się przez działanie”, Bailee zapewnia każdemu dziecku możliwość odkrywania, eksperymentowania i rozwoju w opiekuńczym i wspierającym środowisku.

Akademia Back to the Basics oferuje atrakcyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy rozważali nauczanie w domu, ale napotkali przeszkody. Dołączając do akademii, dzieci mogą korzystać z różnorodnych doświadczeń edukacyjnych, ciesząc się jednocześnie swobodą i elastycznością środowiska uczenia się w gospodarstwie rolnym.

Aby dowiedzieć się więcej o Akademii Powrót do podstaw i o tym, jak może ona zmienić podróż edukacyjną Twojego dziecka, Bailee zaprasza Cię na spotkanie zainteresowań w czwartek, 16 maja o godzinie 19:00. Spotkanie odbędzie się pod adresem 237 Gore Subligna Rd w Summerville. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Back to the Basics na Facebooku lub skontaktuj się z Bailee pod numerem 706-252-5328.

Hydraulika Mitchella


źródło