Powrót do słońca, kolejna porcja deszczu późnym wieczorem; Wspaniała pogoda na Dzień Matki; Jeff aktualizuje NA ŻYWO od 4:30 do 9:00

Dzisiaj: Przeważnie słonecznie. Wysoki w niższych i średnich latach 60-tych. Wiatr północno-zachodni 10-15 mil na godzinę.

Dziś wieczorem: Pochmurno, opady deszczu pojawią się około północy. Niski w górnych latach 40. Wiatr południowo-zachodni 10 mil na godzinę.

Jutro: Przed świtem przelotne opady deszczu, po wschodzie słońca częściowo słonecznie. Przewiewnie i chłodno, po południu możliwe przelotne opady deszczu. Wysoka w okolicach 60. Wiatr NW 15-25 mph w porywach do 30 możliwych.

Jutrzejszej nocy: Jasne i zimniejsze. Niski w dolnych latach 40. Wiatr północno-zachodni 5-10 mil na godzinę.

Dzień Matki: Przeważnie słonecznie, cieplej. Przepiękny! Wysoki w latach 70. Wiatr WSW 10 mph.

Poniedziałek: Częściowo słonecznie i cieplej, możliwe przelotne opady deszczu i burze. Wysoki w połowie lat 70. Wiatr południowo-zachodni 10-20 mil na godzinę.

Zawsze możesz skontaktować się z zespołem Weather Alert Network na Facebooku (Keitha Thompsona, Jeffa Portera, Willa Haenniego, Collina Rogersa), Twitterze (@pogodamankeith, @jeffporterwx, @WillWWMT, @Collin_wwmt) i Instagramie (@pogodamankeith, @jeffporterwx, @WillWWMT).

Dzień dobry, zachodnie Michigan! Po czwartkowym, wilgotnym i chłodnym dniu (najchłodniejszym dniu od dwóch tygodni), dziś powrócimy do słonecznego nieba, ale temperatury będą nadal nieco niższe niż średnia dla tej pory roku. Szybko poruszający się system, który przeleci dziś wieczorem nad naszą północą, przyniesie nocne przelotne opady deszczu, ale powinien oczyścić obszar i zniknąć po wschodzie słońca w sobotę.

A jeśli już mowa o sobocie, wygląda na to, że będzie wietrznie i chłodniej niż zwykle, z mieszaniną słońca i chmur. Cieplejsze powietrze nadchodzi wraz z obfitym słońcem w sam raz na wspaniały Dzień Matki!

Obejrzyj relację NA ŻYWO meteorologa Jeffa Portera dziś rano w News Channel 3 od 4:30 do 9:00. Bardzo chciałby mieć Twoje towarzystwo!

Spędź fantastyczny piątek!źródło