Młodszy pomocnik Edmonds-Woodway, Aydan Fisher (z prawej), łapie podanie na linii bocznej przed Angelem Reyesem-Villavicencio (15) z Mount Vernon podczas meczu play-off Warriors-Bulldogs we wtorek wieczorem na stadionie Shoreline School District. (Zdjęcia: Michael Bury dla MyEdmondsNews)

Piłka nożna chłopców

Półfinał okręgowy – zwycięzca awansuje do rozgrywek o mistrzostwo powiatu i zapewnia sobie udział w turnieju wojewódzkim

Edmonds-Woodway pokonał Mount Vernon 2-1 (4-3)

Warriors awansowali do meczu o mistrzostwo okręgu po pokonaniu Mount Vernon 4:3 po serii rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry i po dogrywce obie drużyny zremisowały 1:1. Zwycięstwo zapewnia także drużynie Warriors udział w turnieju stanowym, który zmierzy się z Shorewood w meczu o tytuł okręgowy o godzinie 17:00 w sobotę, 11 maja na stadionie Shoreline.

Regulaminowy gol Edmonds-Woodway: Richard Duncan

Bramki z rzutu karnego Edmonds-Woodway: Alex Plumis, Richard Duncan, Anand Raghu, Alexander Bryan

Bramkarz Edmonds-Woodway: DJ Karl

Rekordy: Edmonds-Woodway 13-2-3; Góra Vernon 12-3-3

Następny mecz Edmonds-Woodway: vs. Shorewood, godz. 17:00, sobota, 11 maja, stadion Shoreline

Starszy obrońca i kapitan Warriors, Kinkaid Sund (8), walczy na linii bocznej z Luisem Camareną (11) z drużyny Mount Vernon.
Młodszy pomocnik Warriors Joey Dornay (6) przelatuje nad Lalo Garduno (5) drużyny Bulldogs i podaje głową w górę pola.
Starszy napastnik Edmonds-Woodway David Salgado (4) otrzymuje podanie.
Starszy pomocnik Warriors Anand Raghu (10) podaje wysoko w pole karne przed pomocnikiem Bulldogs Matthew Polańskim (8).
Młodszy pomocnik Warriors Alex Plumis (7) otrzymuje wysokie podanie.
Starszy napastnik Warriors, Richard Duncan (3), walczy w polu karnym z Carlosem Rosalesem (6).
Wszystkie oczy zwrócone są na dobrą piłkę pomiędzy starszym napastnikiem Warriors, Andrew Montero (9), a drugim obrońcą Bulldogs Elijahem Natekinem (13).
Bramkarz drugiego roku Warriors, DJ Karl (00), ledwo nie trafia w obronę podczas rzutu karnego.

———

Okręgowa drabinka pocieszenia (gra przegrana)

Lynnwood pokonał Cascade 1:0

Kliknij Tutaj dla historii

Zapisy: Lynnwood 9-7-3; Kaskada 10-6-2

Następny mecz Lynnwood: vs. Mount Vernon, przegrany/zwycięzca meczu stanowego; 13:00 w sobotę, 11 maja, stadion Shoreline

Baseball

Półfinały Dystryktu 1 na stadionie Funko Field w Everett

Edmonds-Woodway i Mountlake Terrace awansują do turnieju stanowego i drugi sezon z rzędu zmierzą się w meczu o mistrzostwo okręgu

Cruz Escandon (16 l.) z drużyny Edmonds-Woodway okrąża bazy we wtorek przeciwko Monroe. (Zdjęcia: Aaron Benson)

———

Edmonds-Woodway pokonał Monroe 8-4

Bearcats wyszli na prowadzenie 2:0 w pierwszej rundzie, ale Edmonds-Woodway odpowiedział pięciorunową drugą rundą i zwyciężył 8:4. Warriors trzeci sezon z rzędu awansowali do rozgrywek o tytuł okręgowy i zapewnili sobie udział w turnieju stanowym.

Miotacz Warriors, Grafton Marshall-Inman, pozwolił sobie na dwa runy w pierwszej rundzie, po czym uspokoił się i trzymał Monroe tylko na jednym runie w ciągu następnych pięciu rund.

Diego Escandon zapewnił najbardziej ekscytującą grę w meczu, po home runie na lewy środkowy boisko.

Wojownicy zmierzą się z Mountlake Terrace w meczu o tytuł dystryktu o godzinie 16:00 w sobotę na Funko Field. Jest to rewanż za ubiegłoroczny mistrzostwo, które Warriors wygrali 2:1. Warriors zagrali także w meczu o tytuł okręgowy w 2022 roku, przegrywając 1: 0 w Lynnwood.

Uderzenie Edmonds-Woodway:

Diego Escandon: 1 na 4, HR w parku, R, 2 RBI

Luke Wanke: 2 za 3, 2 R, RBI, SB

Cruz Escandon: 1 za 3, 2B, 2 RBI

Andreas Simonsen: 1 za 2, BB, 2 R

Kohl Gruender: 1 za 3, R

Toshi Gilginas: BB, R, SAC

Łukasz Boland: BB, R

Pitching Edmonds-Woodway:

Grafton Marshall – Wejście: 6 IP, 2 H, 3 R, ER, 3 BB, 4 K

Finn Crawford: IP, 2 H, ER, 2 BB, 2 K

Uderzenie Monroe’a:

R Miller: 2 za 3, HBP, 3B, 3 R, SB

E. Hogan: 2 za 3, HBP, 2B, RBI

H. Rowe: 2 BB, HBP, R, 2 SB

Rekordy: Edmonds-Woodway 18-4; Monroe 17-5

Następny mecz Edmonds-Woodway: vs Mountlake Terrace, godzina 16:00, sobota, 11 maja na Funko Field

We wtorek Grafton Marshall-Inman z drużyny Edmond-Woodway zmierzy się z Monroe.
Luckas Wanke (3) z drużyny Warriors świętuje trafienie, biegnąc we wtorek do pierwszej bazy.
Diego Escandon (2) z Edmonds-Woodway zdobywa we wtorek home run.
Diego Escandon (2) z Warriors we wtorek bezpiecznie wróci do domu.
Łapacz Warriors, Thomas Shults (9), łapie we wtorek uderzenie miotacza Graftona Marshalla-Inmana.
Toshi Gilginas (14 l.) z drużyny Warriors przygląda się różnym bojom, przygotowując się do wtorkowego meczu z Monroe.

———

Mountlake Terrace pokonało Arlington 3-2

Uderzenie Matthew Meadowsa po walce z bazy zdobyło Talana Zenka, a Hawks drugi sezon z rzędu awansowali do meczu o mistrzostwo okręgu, a trzeci rok z rzędu do turnieju stanowego, pokonując Eagles.

W szóstej rundzie Hawks prowadzili 2:1, po czym w dolnej części kadru zremisowali 2:2. W siódmej rundzie Zenk zdobył bramkę, po czym ukradł drugą i trzecią bazę. Następnie Meadows uderzył linią w lewe pole, co zakończyło się zwycięstwem Zenka.

Hawks zmierzą się z Edmonds-Woodway w meczu o tytuł okręgowy o godzinie 16:00 w sobotę, 11 maja na Funko Field; TObie drużyny spotkały się także w meczu o tytuł okręgowy w 2023 roku, w którym Edmonds-Woodway zwyciężyło 2:1.

Obie drużyny zapewniły już sobie miejsca w turnieju wojewódzkim.

Pitching na tarasie Mountlake:

Jeremy Perreault: 3 IP, 2 H, R, 0 ER, 3 BB, 2 K

Dayton Nickolson: 4 IP, 2 H, R, ER, BB, 4K

Uderzenie w Mountlake Terrace:

Matthew Meadows: 2 za 3, BB, R, RBI, 2 SB

McCoy LaBlanc: 1 za 1, HBP, RBI

Talent cynku: 1 na 4, HBP, R, 2 SB

Trzpień Tylera: 2 HBP

Ethan Swenson: BB

Jack Gripentrog: BB

Griffin Potter: BB

Braeden Davidson: SB

Zapisy: Mountlake Terrace 17-4; Arlington 12-11

Następny mecz Mountlake Terrace: vs. Edmonds-Woodway, mecz o mistrzostwo okręgu; 16:00 w sobotę, 11 maja na Funko Field

———

Dziewczęcy tenis

Turniej ligi Wesco 3A South – Dzień 1

w szkole średniej Edmonds-Woodway

Mecze singlowe:

Runda 1

Yasmina Drissy (C) pokonała Daniellę Caparrosso (EW) 6:4, 7:5

Lily Haessler (Szwecja) pokonała Fiorellę Diaz (MT) 6:2, 6:2

Katelyne Wyckoff (Mead) pokonała Avę Barias (L) 6:0, 6:1

Emily Lin (SW) pokonała Aki Sano (Mead) 6:0, 6:1

Zoe Greenzweig (SC) pokonała Lily Distelhorst (EW) 6:2, 6:0

Rose Tulga (L) pokonała Sophię Manabat (C) 6:4, 7:5

Runda 2

Rylie Gettmann (Szwecja) pokonała Yasminę Drissy (C) 6:0, 6:0

Katelyne Wyckoff (Mead) pokonała Lily Haessler (Szwecja) 6:2, 6:0

Emily Lin (SW) pokonała Zoe Greenzweig (SC) 6:0, 6:0

Katarina Moye (MT) pokonała Rose Tulgę (L) 6:3, 6:0

Mecze deblowe:

Runda 1

Vy Bui/Aya Nakano (L) pokonał Sophie Schmitz/Lauren Kajimura (SC) 3-6, 7-6, 7-6

Kristen Neri/Emie Shepherd (Mead) pokonały Ninjina Naranbaatar/Tramanh Ho (MT) 6:1, 6:1

Laurene Bogne/Elena Scordamaglia (C) pokonały Sydney Bates/Kendall Asay (EW) 6:4, 5:7, 6:2

Makenna Cook/Natalie Yockey (EW) pokonała Leah Kibutę/Adriannę Safarovą (L) 6:1, 6:2

Ally Miner/Mia Halset (SC) pokonała Emily Nong/Jenna Vanderpoel (Mead) 6:2, 6:3

Ania Porte/Sophia Thigpen (C) pokonała Angelę Grachev/Heran Legesse (MT) 6:1, 6:3

Runda 2

Mari Brittle/Alex Mignogna (SW) pokonali Vy Buy/Aya Nakano (L) 6:1, 6:0

Laurene Bogne/Elena Scordamaglia (w środku) pokonała Kristen Neri/Emie Shepherd (Mead) 6:1, 6:4

Makenna Cook/Natalie Yockey (EW) pokonała Ally Miner/Mię Halset (SC) 6:2, 6:2

Emilia Garibay Romero/Emma Okamura (SW) pokonała Anię Porte/Sophię Thigpen (C) 6:0, 6:0

Softball

Mountlake Terrace pokonało Shorecrest 4:0

Miotacz Mountlake Terrace, Ellie Gilbert, rzucił cały mecz jednym uderzeniem, przechodząc tylko dwoma pałkarzami i trafiając 15 w drodze do zwycięstwa Hawks 4:0 w ostatnim meczu sezonu zasadniczego.

Gilbert pomogła także swojej własnej sprawie, uderzając dwa razy za trzy z RBI, podczas gdy koleżanka z drużyny Amaya Johnson trafiła trzy za trzy, strzelając dwa runy z RBI i skradzioną bazą. Hawks zagrają następnie w pierwszej rundzie turnieju okręgowego n

Pitching Mountlake Terrace: Ellie Gilbert: 7 IP, H, 0 R, 2 BB, 15 K

Uderzenie w Mountlake Terrace:

Amaya Johnson: 3 za 3, 2 R, RBI, SB

Ellie Gilbert: 2 za 3, RBI

Hailey Taron: 2 za 3, R

BriReyes: R

Jordyn Stokes: SB

Shorecrest pitching: Lucy Johnson: 6 IP, 7 H, 4 R, ER, 0 BB, 3 K

Rekordy (liga i ogółem): Mountlake Terrace 7-8, 7-13; Shorecrest 2-13, 6-15

Następny mecz Mountlake Terrace: turniej Dystryktu 1, przeciwnik do ustalenia; 16:00 w piątek, 10 maja, w Phil Johnson Field

Edmonds-Woodway pokonał Everetta 2:1

Drużyna softballu Warriors zakończyła sezon zwycięstwem nad drużyną Seagulls, która przystąpiła do meczu z bilansem 11-3 w grze Wesco. Neva Cheeney i Helena Marsh wspólnie utrzymały Everetta tylko jednego runa po trzech trafieniach, dzień po tym, jak Everett zdobył 25 runów w zaledwie czterech rundach przeciwko Lynnwood.

Pitching Edmonds-Woodway:

Neva Cheeney: 4 IP, H, R, 0 ER, BB, 2 K

Helena Marsh: 3 IP, 2 H, 0 R, 0 BB, 2 K

Uderzenie Edmonds-Woodway:

Ella Campbell: 2 za 3, RBI

Ellie Alderson: 1 za 3, 3B, R

Catie Ingalls: 1 za 2, 2 BB, 2 SB

Noa Gillespie: 1 za 2, SAC

Maddie Jones: 1 za 3

Neva Cheeney: BB

Mara Gooch: R

Miotanie Everetta:

Anna Luscher: 5 IP, 5 H, R, ER, 2 BB, 6 K

Rekordy (liga i ogólnie): Edmonds-Woodway 5-10, 6-12; Everetta 11-4, 14-6. Sezon Edmonds-Woodway dobiegł końca.

— Opracowane przez Steve’a Willitsa



źródło