Jeden podejrzany miał 18 lat, drugi był nieletni. Właściciel firmy oświadczył, że chce pociągnięcia podejrzanych do odpowiedzialności karnej.

PORTAGE, Michigan — Dwie osoby zostały przyłapane na włamaniu i kradzieży zniszczonej przez burzę firmy w Portage dzień po trudnych warunkach pogodowych i tornadzie, które spustoszyło miasto.

Według Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Portage funkcjonariusze zostali wezwani pod numer 2000 przy W. Center Avenue około godziny 21:30 w związku ze zgłoszeniem o osobach wchodzących do firmy i prawdopodobnie okradających ją.

Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, powiedzieli, że znaleźli dwie osoby i potwierdzili, że były w firmie i zostały z niej okradzione.

Funkcjonariusze skontaktowali się z właścicielem firmy, który wyraził chęć pociągnięcia osób fizycznych do odpowiedzialności karnej.

Jeden z podejrzanych, 18-letni mężczyzna z Galesburga, został aresztowany i przewieziony do więzienia hrabstwa Kalamazoo.

Sprawa została zgłoszona do prokuratury hrabstwa Kalamazoo pod zarzutem włamania i wejścia do budynku z zamiarem popełnienia kradzieży – podała policja.

Drugą podejrzaną, nieletnią dziewczynkę z Kalamazoo, odwieziono rodzicom, a zarzuty przedstawiono w Prokuraturze Hrabstwa Kalamazoo w celu rozpatrzenia.

Departament Bezpieczeństwa Publicznego Portage powiedział, że policja będzie częściej patrolować obszary miasta dotknięte niedawną burzą.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje, proszony jest o kontakt z Działem Bezpieczeństwa Publicznego Portage pod numerem 329-4567 lub z Silent Observer pod numerem 343-2100. www.kalamazoosilentobserver.com.

►Ułatw sobie bycie na bieżąco dzięki większej liczbie takich historii. Pobierz teraz aplikację 13 ON YOUR SIDE.

Masz wskazówkę dotyczącą wiadomości? E-mail [email protected]odwiedź nasze Strona na Facebooku Lub Świergot. Zapisz się do naszego Kanał Youtube.

Oglądaj za darmo 13 PO TWOJEJ STRONIE Rok, Kij telewizyjny Amazon FireApple TV i na Twoim telefonie.

źródło