Jedno z najważniejszych pytań MultiVersusOdpowiedź na uruchomienie wersji 1.0 została udzielona. Platformowy myśliwiec typu crossover firmy WB Games pojawił się w otwartej becie w 2022 roku i ówczesny plan wydawał się zapewniać płynne przejście do pełnej premiery. Zamiast tego gra została tymczasowo wyłączona, pomimo uruchomienia wielu Przepustek Bitewnych i wzięcia prawdziwych pieniędzy za skórki i inne kosmetyki. Kilka miesięcy później wznowienie gry jest tuż za rogiem, a wersja 1.0 zaplanowana jest na 28 maja 2024 r. Co więc stanie się z całą zakupioną zawartością i czy gracze-założyciele otrzymają jakąś rekompensatę, gdy MultiVersus zwrócony? The najnowsza fala informacji od dewelopera Player First Games wszystko to wyjaśniło, a my przedstawiamy skróconą wersję.

Czy stare zakupy zostaną zachowane?

Zrzut ekranu: Gry WB

Jeśli więc chodzi o nagrody zdobyte wcześniej w ramach przepustek bojowych otwartej bety, a także zakupione postacie, skórki i inne elementy kosmetyczne, odpowiedź brzmi: tak. Będziesz miał wszystkie swoje rzeczy. Jedynym wyjątkiem są Perks, ponieważ system jest w trakcie przebudowy, ale nie w grę wchodziły prawdziwe pieniądze. Ogłoszono nową walutę zwaną Prestige, którą zdobywa się poprzez zdobywanie kosmetyków i prowadzi do bardziej wyspecjalizowanych kosmetyków. Powracający gracze otwartej bety otrzymają z góry część waluty Prestige, w oparciu o ich stałą kolekcję odblokowań.

A co ze złotem?

Złoto, które w dawnych czasach było jedyną walutą w grze (oprócz Gleamium, prawdziwej waluty pieniężnej) w dawnych czasach, zostało całkowicie usunięte. Wszelkie niewydane złoto zostanie zamienione na „pamiątkowe kosmetyki”, które są ekskluzywne i według PFG nie będą dostępne w inny sposób. W tej chwili nie jest jasne, czy te premie w złocie zostaną następnie uwzględnione w Prestiżu.

Czy postacie i żetony Przepustki Bitewnej zostaną przeniesione?

Tak! Podobnie jak złoto (w przeciwieństwie do Gleamium), żetony oferowane w Pakiecie Założyciela nie będą częścią MultiVersus kiedy wystartuje wersja 1.0. Jednakże wszelkie tokeny, których gracze nie wykorzystali przed zakończeniem otwartej bety, będą nadal przydatne. Jeśli więc oszczędzałeś tokeny swojej postaci lub nie wykorzystałeś jeszcze karnetów bojowych, nadal będziesz mógł to zrobić w wersji 1.0.

Będzie MultiVersus Nagroda 1.0 dla powracających graczy?

Wyświetlany jest obraz przepustki bojowej na sezon 1 MultiVersus, przedstawiający postać Jasona jako pierwsze odblokowanie.

Zrzut ekranu: Gry WB

Oprócz tego, co przenosi się w nowym MVS ekonomii, uczestnicy otwartej bety również zostaną nagrodzeni na kilka różnych sposobów za zwykły powrót. Jeden z tych sposobów jest zależny od czasu, podczas gdy drugi obecnie nie ma daty ważności.

Jeśli grałeś MultiVersus wcześniej i zaloguj się do nowej wersji przed 11 czerwca 2024 rotrzymasz dostęp do Przepustki Bitewnej Sezonu 1. Zapewnia to natychmiastowy dostęp do Piątek 13-tegoJason Voorhees, który przez cały sezon będzie dostępny wyłącznie w ramach przepustki bojowej. Później oczywiście pojawi się w celu odblokowania w inny sposób.

Na zdjęciu Snow Suit Finn.

Zrzut ekranu: Gry WB

Również gracze Open Beta wracają do MultiVersus w każdej chwili otrzyma trochę gadżetów, a mianowicie wariant postaci Snow Suit Finn (MVS„termin określający skórki), animację dzwonka Wschodzących Gwiazd i pakiet komentatora Banana Guard.

Jakieś inne gratisy?

Pokazano męskie i żeńskie warianty Banana Guard.

Zrzut ekranu: Gry WB

Jest też coś dla każdego, kto się pojawi MultiVersus 1,0. Jedna z nowych postaci, Banana Guard z Czas przygodybędzie darmowym odblokowaniem dla każdego, kto ukończy samouczek. Samouczek rozpoczyna siedmiodniowy kalendarz, który kończy się wariantem postaci Lady Banana Guard. Nagrody za pozostałe dni nie są określone.

Podsumowując, wszystko, co zostało z MultiVersus Otwarta beta będzie nadal dostępna lub zostanie w jakiś sposób przekonwertowana, aby dopasować się do zmienionej ekonomii gry. Otrzymasz także kilka bonusowych przedmiotów kosmetycznych i pełny dostęp do pierwszej przepustki bojowej. Ponadto, dla funies, każdy, kto się pojawi, otrzyma Banana Guard. Na papierze wydaje się, że to dużo!

źródło