Jednym z najgorętszych nazwisk baseballu w tym sezonie jest Masona Millera. Gracz A, który zadebiutował jako starter w zeszłym sezonie, ma fascynujące rzeczy i absurdalne statystyki. Biorąc pod uwagę, jak dobry jest on, ile rywalizujących drużyn mogłoby skorzystać z pomocy Bullpen i oczekiwanie, że „A” nie będą walczyć – choć na razie się na tym opierają – umysł w naturalny sposób wędruje do tego, czy Miller może zostać sprzedany, czy nie. RJ Anderson z CBS Sports niedawno umieścił Millera na liście potencjalnych kandydatów do handlu.

Po pierwsze, Miller przejdzie na emeryturę dopiero po sezonie 2029, więc najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest to, że „A” sprawią, że będzie mógł się rozwijać. Oczywiście każdy zespół powinien być otwarty na słuchanie, ponieważ nigdy nie wiesz, jaką ofertę otrzymasz.

Według doniesień, „A” dzwonią do Millera Kena Rosenthala z The Athletic. Za pośrednictwem raportu:

Aby go pozyskać, zespół prawdopodobnie musiałby oddać młodego zawodnika o porównywalnych umiejętnościach lub znaczną grupę wielu młodych zawodników, którzy mogliby być częścią przyszłości drużyny A.

Rosenthal podaje na przykład, że Rodzice musiałbym wysłać Jacksona Merrilla jako część pakietu obejmującego także najlepszych perspektywicznych kandydatów. Później zmienia słowo „znaczny” na „zdumiewający”, jeśli chodzi o rodzaj zwrotu, jakiego życzyliby sobie „A”, aby rozstać się z Millerem w ramach transakcji. Jeśli jednak któremuś zespołowi uda się spełnić te wymagania, Rosenthal informuje, że front office nie wyklucza zawarcia transakcji.

Miller (25 lat) ma w tym sezonie 1,10 ERA, 0,67 WHIP i 33 strikeouty przy czterech walkach w 16 i 1/3 rund. Jego szanse na obronę są idealne 8 na 8. Jego rzeczy są niezłe. Jego średnia prędkość przekracza 100 mil na godzinę (dokładnie 100,8) dzięki swojej szybkiej piłce, a jego slider z lat 80. jest jednym z największych przełomowych narzutów w głównych ligach.

Jeśli istnieje zespół, który byłby w stanie zapłacić tak gigantyczną cenę wywoławczą bez zagłębiania się w skład swojej ekstraklasy, a także miałby potrzeby na koniec meczu, byłby to Orioles z Baltimore. Rywal All-Star Félix Bautista wraca do zdrowia po operacji Tommy’ego Johna, a obecnie jest bliżej Craiga Kimbrela ciągle kaszle gry. Ich system farm również jest nadal obciążony, co daje im możliwość zawarcia transakcji z dwoma potencjalnymi klientami z pierwszej setki bez dotykania ich MLB lista.

Prawie każdy kandydat byłby zainteresowany Millerem, ale kilku innych pasuje równie dobrze, jak na przykład Strażnicy, Młode I Dodgerzy.

Najlepszym rozwiązaniem jest to, że Miller pozostanie na poziomie „A” do końca terminu transakcji, ale z pewnością fajnie jest monitorować tę sytuację.źródło