TOPEKA (KSNT) – Lokalna firma świętuje uroczyste otwarcie swojej nowej lokalizacji.

W tym tygodniu firma Refinery Medical Aesthetics przecięła wstęgę i otworzyła drzwi, aby rozpocząć działalność. Firmę prowadzą dwie kobiety z wykształceniem pielęgniarskim. Powiedzieli 27 News, że niedawno połączyli siły, aby wprowadzić do stolicy usługi kosmetyczne przeciwstarzeniowe.

Właściciele twierdzą, że zabiegi są dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta.

„Naszą misją dla Topeki jest robienie wszystkiego najlepiej, we właściwy i etyczny sposób, a obecnie w świecie estetycznym bardzo trudno jest czasami osiągnąć taki efekt i traktować ludzi holistycznie” – powiedziała Robyn Gorrell z Refinery Medical Aesthetics.

Oferują usługi takie jak botoks i wypełniacz skórny. Jeśli chcesz się zatrzymać, znajdują się one w pobliżu Southwest 17th Street i Macvicar Avenue.

Aby uzyskać więcej wiadomości lokalnych, Kliknij tutaj. Bądź na bieżąco z najświeższymi wiadomościami z północno-wschodniego Kansas, pobierając nasze Aplikacja mobilna i zapisując się do naszego powiadomienia e-mail z wiadomościami. Zarejestruj się w naszej aplikacji Storm Track Weather przez klikając tutaj.

źródło