Parku Monmouth I Rozrywka Cezara we wtorek świętowano rozpoczęcie budowy przytorowego kompleksu bukmachersko-rozrywkowego w Oceanport, który podniesie poprzeczkę dla obiektów zakładów sportowych i obiektów oglądania wyścigów w New Jersey.

Najnowocześniejszy obiekt wraz z restauracją z pełnym zakresem usług zostanie otwarty w 2025 r. i będzie obejmował 16 000 stóp kwadratowych powierzchni do oglądania wydarzeń sportowych w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu, z telewizorami z płaskim ekranem od ściany do ściany, jedzenie od znanego w całym kraju partnera restauracyjnego Shake Shack i ponad 25 samoobsługowych kiosków bukmacherskich.

Zorganizowano uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego z udziałem przedstawicieli Monmouth Park, Caesars Sportsbook i lokalnych dygnitarzy, którzy z tej okazji wbili w ziemię złote łopaty.

„Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować inwestycje w Monmouth Park, aby podnosić poziom obsługi zakładów sportowych dla fanów sportu w New Jersey” – powiedział Dan Shapiro, starszy wiceprezes i dyrektor ds. rozwoju w Caesars Digital. „Zakłady sportowe w Monmouth Park odniosły sukces, odkąd gubernator Phil Murphy postawił pierwszy legalny zakład sportowy w tym stanie w 2018 roku i nadal stanowią znakomite uzupełnienie naszej działalności internetowej.

„Nie możemy się doczekać dalszego wspierania wyścigów konnych w New Jersey i przyciągania fanów sportu i wyścigów na ten historyczny tor wyścigowy”.

Dennis Drazin, prezes i dyrektor generalny Darby Development LLC, operatora Monmouth Park, pochwalił trwającą współpracę między torem Jersey Shore a Caesars.

„Jesteśmy niezwykle podekscytowani rozpoczęciem kolejnego rozdziału wraz ze zbliżającym się otwarciem nowego serwisu bukmacherskiego Caesars Sportsbook w Monmouth Park” – powiedział Drazin. „Obiekt ten będzie najnowocześniejszy i będzie wyposażony we wszystkie udogodnienia, jakie najwyższej klasy bukmacherzy mogą zaoferować swoim klientom. Rozpoczynając szósty rok w zakładach sportowych, nadal obserwujemy wzrost i ekspansję, o której wiedzieliśmy, że w końcu nastąpi.

„Będzie to wspaniały dodatek do obiektu w Monmouth Park w miarę rozwoju naszej współpracy z Caesars”.źródło