Instruktorka peletonu Jenn Sherman wraz ze swoją przyjaciółką Pam Sunshine uruchamia „markę lifestylową” i podcast.

Duet podzielił się tą wiadomością w komunikacie prasowym, mówiąc:

Sunny i Jenn, duet TikTok stojący za popularnym kontem (@SunnyandJenn, 138,8 tys. TT), stworzonym przez Jenn Sherman z Peloton i jej najlepszą przyjaciółkę Pam Sunshine, mają ekscytujące wieści, wprowadzając na rynek swoją lifestylową markę „Sunny and Jenn”.

Po wirusowe wideo z tik toka – który zebrał 17 milionów wyświetleń i 2 miliony polubień – w którym Jenn i Pam zostały zauważone w Palm Beach na Florydzie i opowiedziały o swoich strojach, w lipcu 2023 roku para uruchomiła własne konto TikTok pod nazwą użytkownika @SunnyandJenn. Ich liczba obserwujących i zasięg stale rośnie, a po drodze pojawiają się nowe możliwości.

W miarę rozwoju swojej platformy oboje korzystają z okazji, aby uruchomić markę lifestylową i podcast, który będzie zatytułowany „Sunny and Jenn”. Podcast wystartuje jesienią 2024 roku.

Jenn Sherman i Pam Sunshine. Źródło obrazu PR Newswire.

W komunikacie prasowym podano więcej szczegółów na temat podcastu, mówiąc:

W tym cotygodniowym podcaście uchwycimy te same ożywione przekomarzania się, z których są znani w mediach społecznościowych, z udziałem specjalnych gości i oferujących mnóstwo śmiechu, porad i rekomendacji.

Dodatkowe szczegóły dotyczące nadchodzącej premiery udostępnimy, gdy tylko będą dostępne.


Wesprzyj witrynę! Podobają Ci się aktualności i przewodniki, które zapewniamy? Pomóż nam dostarczać Ci aktualności. Pelo Buddy jest całkowicie bezpłatne, ale możesz wesprzeć witrynę jednorazową lub miesięczną darowizną, która trafi do naszych autorów, redaktorów i nie tylko. Dowiadywać się więcej szczegółów tutaj.

Pobierz nasz biuletyn Chcesz mieć pewność, że nigdy nie przegapisz żadnych wiadomości z Peletonu? Zapisać się do nasz newsletter i otrzymuj wszystkie najnowsze aktualizacje Peletonu i plotki o Pelotonie wysyłane bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

Zdjęcie awatara

Katie Weigert

Katie Weicher jest pisarką dla Pelo Buddy. Kupiła swój rower Peloton w 2016 roku i od tego czasu jeździ konno, trenuje siłowo i uprawia jogę. Znajdziesz ją w tabeli liderów na #kweich.źródło