Gdy Mark Wahlberg obiecał sprowadzić biznes filmowy do Las Vegas, miał na myśli tworzenie filmów, a nie oglądanie.

Jednak w niedzielę gwiazdor i mieszkaniec Las Vegas pojawił się bez zapłaty w Oasis Cinema Club w Fontainebleau, aby obejrzeć swój hitowy film „Ted”. Wymachując tequilą Flecha Azul zamiast popcornu i Junior Mints, Wahlberg przywitał setki fanów na hotelowym tarasie przy basenie Oasis.

Jak wynika z raportów hotelowych, Wahlberg stwierdził: „Witamy w najpiękniejszym hotelu i kasynie, jakie kiedykolwiek zobaczysz w swoim życiu, Fontainebleau Las Vegas. Mam nadzieję, że spodoba ci się ten film. Wielu osobom wywołało to mnóstwo śmiechu.”

Gwiazda filmowa i przedsiębiorca podłączył także swoją tequilę i podawał ją, co robił także w basenie Palms, Cathédrale w Aria, Circa Bar i The Shoppes w Mandalay Place, a także w innych tawernach i popularnych miejscach w dolinie. Wahlberg tak często zajmował się barem, że mógłby zagrać w reboocie „Koktajlu”.

Klub Kinowy Oasis działa już pierwszy rok. W programie takie klasyki jak „Gdzie jest Nemo” (niedziela), „Film Super Mario Bros.” (23 czerwca) i „Bajecznie bogaci Azjaci” (30 czerwca). Seria potrwa do 1 września, po wznowieniu „Grease”. Wstęp ogólny kosztuje 5 dolarów; rezerwacja kanapy i kabiny 75 USD. Aby uzyskać informacje, wejdź na stronę Fontainebleaulasvegas.com.

Możemy polecić

„Chłopiec George: Hello Vegas — An Intimate Night With Me” w The Theatre w Virgin Hotel o 20:00 24 sierpnia. Świetnie się bawiliśmy z Georgem dwa lata temu w Encore Theatre. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek o 10:00 na AXS.com.

Błyszczące światła

Mirala Kotba świecący w ciemności pokaz taneczny „iLuminate” został przedłużony w The Strat Showroom do sierpnia 2027 r. Przedstawienie rozpoczęło się w chwili, gdy miasto wracało do pełni rozkwitu podczas pandemii Covid, 21 października 2021 r.

Kotb to wyjątkowy talent, jednocześnie tancerz i inżynier oprogramowania, który stworzył niestandardowe kostiumy sceniczne obszyte diodami LED i bezprzewodowe programy oświetleniowe dla uzyskania dzikich efektów (ten, który olśniewa osoby w każdym wieku).

Spektakl odbywa się co wieczór o godzinie 7:00, w ciemne wtorki. A kiedy ten serial gaśnie, tak właśnie jest Naprawdę ciemny.

„Potter” zajmuje 5. miejsce

Wystaw nadmuchiwane numery do spektaklu „Potted Potter — parodia Harry’ego Pottera”, który 3 czerwca obchodził swoje piąte urodziny w Strip w Imagine Showroom w Horseshoe Las Vegas.

To dawny salon wystawowy Windows w Bally’s, a także dawny Magic Attic w Bally’s.

Wcześniej odbywało się tu „Ślub Tony’ego i Tiny” oraz przedstawienie sceniczne „Clue”. A wcześniej myślę, że to był prawdziwy strych.

Co imponujące, „Potter” przetrwał pod wieloma pseudonimami i miał kilka przedstawień w ośrodku, między innymi „Extravaganza” i „Dita Las Vegas” w Jubilee Theatre. To ponad 1400 występów.

Jamesa Edwardsa I Mikołaj Karol dostarczają szybkostrzelne kule, przeglądając wszystkie 17 (hm, siedem) książek o Potterze w 70 minut. Nie musisz być kujonem Pottera, żeby się dobrze bawić. Zwykli frajerzy też to rozumieją. Pokazy odbywają się codziennie o 19:00 (ciemna środa), poranki we wtorki, soboty i niedziele.

Drażnij to…

Toma Jonesa powraca do Encore Theatre w dniach 28-29 września. Międzynarodowa legenda nagrań i wieloletni cel osób rzucających bieliznę na całym świecie właśnie skończyła 84 lata.

Twój moment w VegasVille

Ubiór podczas piątkowych wydarzeń Burlesque Hall of Fame Weekender w The Orleans był „zielony”.

Dwóch gości ubranych w ten kolor jak Czarujący Obcy, w tym maski z wyłupiastymi oczami. Mówili nawet zwyczajowym, obcym bełkotem. Nikt nie znał ich tożsamości, poza danymi z Vegas A&E Rudzik Słońktóry zgłosił ich na wydarzenie.

Były to dawne Zielone Wróżki „Absynt”. Melodia Słodycze i jej kreatywny partner Pani Łaskotanie. Połączyli siły w serialu „The Sweets’ Spot” na YouTube i świetnie się bawili, dopóki nie zostali zaproszeni do opuszczenia hotelu za naruszenie hotelowej polityki zakazu noszenia masek.

Fajny alert o zawieszeniu

Fab, działający od dawna miejski zespół hołdujący Beatlesom, obchodzi w tym miesiącu swoje 30-lecie. Wspaniała załoga Pata Woodwarda jest w Coverall Lounge w Arizona Charlie’s Decatur o 20:00 w sobotę. Zespół odtwarza „Help” w całości (album i singiel). Nie ma ubezpieczenia i nie potrzebujesz biletu (na jazdę).

Kolumna Johna Katsilometesa ukazuje się codziennie w dziale A. Jego „PodKats!” podcast można znaleźć pod adresem recenzjajournal.com/podcasts. Skontaktuj się z nim pod adresem [email protected]. Podążać @johnnykats na X, @JohnnyKats1 na Instagramie.źródło