Plażowicze gromadzą się wokół ogniska w Dewey Beach z piankami gotowymi do opiekania.Filmy i ogniska w Dewey Beach, wyprodukowane przez Izbę Handlową Rehoboth Beach – Dewey Beach, powracają w sezonie letnim 2024. Tłumy liczące od 200 do 300 osób cieszyły się wieczornymi wydarzeniami na plaży w 2023 r., a przedstawiciele Izby wyrazili nadzieję, że sezon 2024 będzie równie udany!

„Wdzięczność i podziękowania kieruję do oficjalnego sponsora Weis Markets, Movies & Bonfires za nieustające wsparcie dla tych cotygodniowych wydarzeń, dzięki którym filmy mogą się wyświetlać, a ogniska płoną” – powiedzieli. „Ogromne podziękowania należą się także władzom miasta Dewey Beach, które po raz kolejny zaoferuje bezpłatny parking w Dewey Beach tylko w poniedziałki w godzinach 17:00–23:00Filmy 1.jpg

Kinomani biorą udział w wieczorze filmowym Dewey Beach na plaży.Filmy rozpoczynają się około 20:30 na plaży przy Dagsworthy Avenue w Dewey Beach. Filmy powstają z datków, bez opłat za wstęp. Pokaż daty i tytuły:

• 17 czerwca — „Minionki: Narodziny Gru” (PG)

• 24 czerwca – „Pod promenadą” (PG)

• 1 lipca — „Skarb Narodowy” (PG)

• 8 lipca — „Życzenie” (PG)

• 15 lipca — „Powrót do przyszłości” (PG)

• 22 lipca — „Film Super Mario Bros” (PG)

• 29 lipca — „Mała syrenka” (akcja na żywo 2023/PG)

• 5 sierpnia — „Cierząc się na czerwono” (PG)

• 12 sierpnia — „Żywiołak” (PG)

• 19 sierpnia — „Ruby Gillman, nastoletni Kraken” (PG)

Chcesz więcej zabawy? Miłośnicy ogniska mogą w środy zabrać swoją rodzinę i leżaki na Dagsworthy Avenue w Dewey Beach na ognisko na plaży od 19:00 do 21:00. Świecące pałeczki i pianki będą dostępne za darowiznę w wysokości 1 dolara do wyczerpania zapasów. Dostępne będą paluszki do pieczenia, które należy zwrócić po użyciu. Ogniska odbywają się w każdą środę, od 19 czerwca do 21 sierpnia.

Zdarzenia te są zależne od pogody. W przypadku niesprzyjającej pogody, odwołanie zostanie ustalone najpóźniej do godziny 19:00 w dniu imprezy w przypadku filmów i do godziny 18:00 w dniu imprezy w przypadku ogniska.

Powiadomienie o anulowaniu zostanie opublikowane na Instagramie i Facebooku Izby Handlowej Rehoboth Beach – Dewey Beach. Aby uzyskać nagranie po godzinach pracy, zadzwoń do Izby pod numer (302) 227-2233. Personel powiadomi obiekt Dewey Beach o odwołaniu rezerwacji przed rozpoczęciem wydarzenia. Jeśli pogoda dopisze, wydarzenia odbędą się zgodnie z planem, ale ze względu na warunki pogodowe mogą zakończyć się wcześniej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Izby pod adresem: www.beach-fun.com.

źródło