Home Aktualności Dwa nowe sporty MHSAA zadebiutują w roku szkolnym 2025–26

Dwa nowe sporty MHSAA zadebiutują w roku szkolnym 2025–26

7

LANSING, Michigan (WILX) – Nadchodzą duże zmiany w sporcie w szkołach średnich w Michigan po tym, jak Michigan High School Athletic Association (MHSAA) zatwierdziło dodanie dwóch nowych dyscyplin sportowych, które zostaną dodane począwszy od roku szkolnego 2025–26. Rada Przedstawicielska MHSAA zatwierdziła dodanie siatkówki chłopców i hokeja na trawie dziewcząt do listy sportów turniejowych sponsorowanych przez MHSAA.

Jesienią rozgrywane będą hokej na trawie dziewcząt, a wiosną – siatkówka chłopców. Po dodaniu obu dyscyplin w 2025 r. będą to pierwsze dyscypliny dodane do oferty MHSAA od roku szkolnego 2004–2005, kiedy to MHSAA dodano lacrosse chłopców i dziewcząt.

Rada zatwierdziła także reorganizację kalendarza mistrzostw sportów zimowych, tak aby kończył się tydzień wcześniej. Aby zobaczyć zestawienie nowego kalendarza mistrzostw w sportach zimowych i innych zmian nadchodzących w sportach szkół średnich, możesz zapoznać się z pełnym wydaniem MHSAA Tutaj.

Zapisz się do naszego Aktualności 10 biuletyn I strona YouTube aby otrzymywać najświeższe informacje lokalne i pogodę. Chcesz zatrudnić ludzi lub rozwijać swoją firmę poprzez reklamę? Gray Digital Media to kompleksowe rozwiązanie marketingowe. Uczyć się więcej.

źródło