Home Aktualności Departament Policji w Uvalde powołuje nowego śledczego ds. zdrowia psychicznego i przemocy...

Departament Policji w Uvalde powołuje nowego śledczego ds. zdrowia psychicznego i przemocy w rodzinie

22

SAN ANTONIO – Departament Policji w Uvalde utworzył w ramach Inicjatywy Guardian nowe stanowisko poświęcone dochodzeniom dotyczącym zdrowia psychicznego i przemocy w rodzinie.

Det. Jak wynika z komunikatu prasowego, Jessica Zamora, która ma ponad siedmioletnie doświadczenie w egzekwowaniu prawa, została mianowana nowym inspektorem policji ds. zdrowia psychicznego i przemocy w rodzinie w jednostce chorobowej w Uvalde.

Zamora skoncentruje się na kontaktowaniu się z osobami, które doświadczyły kryzysu psychicznego lub przemocy w rodzinie, aby zapewnić im odpowiednie zasoby.

Nowy badacz posiada dwa stopnie naukowe w Southwest Texas Junior College oraz certyfikat zaawansowanego oficera pokojowego. Odbyła także szkolenia w Southwest Texas Fusion Center, Grupie ds. zagrożeń behawioralnych PD w San Antonio, Oddziale ds. przemocy w rodzinie i Oddziale zdrowia psychicznego, jak podano w komunikacie prasowym.

„Ta inicjatywa jest kolejnym przykładem naszego niezachwianego zaangażowania w poprawę usług policyjnych i zapewnienie dobrobytu naszej społeczności” – powiedział komendant policji w Uvalde, Homer Delgado.

Szpital w Uvalde poszukuje specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego, personelu medycznego i duchownych do współpracy w celu wzmocnienia sieci wsparcia.

„Współpracując z partnerami społecznymi, możemy znacząco zmienić życie osób doświadczających kryzysu” – powiedział Delgado.


Copyright 2024 by KSAT – Wszelkie prawa zastrzeżone.

źródło