Jak ogłosiła firma na Facebooku, japońska marka lifestylowa Daiso zorganizuje uroczyste otwarcie swojej lokalizacji we wschodnim El Paso w dniach 1 i 2 czerwca.

Daiso USA otworzy swoją pierwszą placówkę w El Paso pod adresem 11917 Gateway Blvd. West, jak wynika z postu na oficjalnym profilu firmy, 1 i 2 czerwca Facebook konto.

Pierwszych 100 klientów, którzy w tych dniach dokonają zakupu za kwotę 30 dolarów, otrzyma ekskluzywną torbę i pluszaka.

POWIĄZANY: Japońska marka lifestylowa Daiso składa wniosek o pozwolenie na budowę placówki w zachodnim El Paso

Drzwi otwierają się o godzinie 9:00 1 czerwca i 10:00 2 czerwca.

Wiadomość o lokalizacji Daiso we wschodniej części miasta pojawia się miesiąc po tym, jak firma złożyła pozwolenie na budowę obiektu komercyjnego dla kolejnego sklepu w zachodniej części El Paso.

Posiadając 3260 sklepów w całej Japonii i kolejnych 1900 za granicą, Daiso stało się głównym graczem na arenie stylu życia, mogąc pochwalić się asortymentem obejmującym ponad 100 000 produktów, od przyborów kuchennych i artykułów wyposażenia wnętrz po pluszaki, przekąski i produkty do makijażu.

ZALECANA: Irlandzki sprzedawca odzieży i artykułów lifestylowych Primark składa pozwolenie na budowę centrum handlowego Cielo Vista Mall

Zapisać się aby raz dziennie otrzymywać na swoją skrzynkę odbiorczą najbardziej interesujące historie z naszej społeczności i okolic.

źródło