Oczekuje się, że Samsung zaprezentuje swoje kolejne składane telefony —Galaxy Z Flip 6 I Galaxy Z Fold6— początek przyszłego miesiąca. Podczas Wydarzenie Galaxy Unpacked 2024 odbędzie się 10 lipcafirma mogłaby wypuścić urządzenia w trzech lub czterech wersjach kolorystycznych. Te kolory zostały teraz ujawnione przez niezawodnego typera.

Wyciek wariantów kolorystycznych Galaxy Z Flip 6, Fold 6

Według legendarnego przeciekacza Evan Blass (@evleaks na X)Galaxy Z Flip 6 będzie dostępny w kolorach niebieskim, miętowym, srebrnym Shadow i żółtym. Według doniesień Galaxy Z Fold 6 będzie dostępny w trzech kolorach: granatowym, różowym i srebrnym Shadow.

Oprócz wspomnianych powyżej kolorów, Galaxy Z Flip 6 będzie dostępny w kolorach Crafted Black, Peach i White. Według doniesień Galaxy Z Fold 6 będzie dostępny w kolorach Crafted Black i White. Te dodatkowe opcje kolorów będą dostępne w niektórych krajach wyłącznie w sklepie internetowym firmy Samsung.

  • Galaxy Z Flip 6: Niebieski, ręcznie wykonany czarny, miętowy, brzoskwiniowy, srebrny cień, żółty i biały.
  • Galaxy Z Fold 6: Wykonane w kolorze czarnym, granatowym, różowym, srebrnym cieniem i białym

Historia ma ciąg dalszy po naszym filmie poniżej.

Opcja koloru różowego będzie dostępna po raz pierwszy w serii Galaxy Z Fold. Samsung zazwyczaj wprowadza na rynek bardziej stonowane kolory dla serii Galaxy Z Fold i szaleje dzięki jaskrawym i odważnym kolorom dla serii Galaxy Z Flip. Wygląda więc na to, że Samsung zaczyna wprowadzać bardziej wyraziste opcje kolorystyczne dla serii Galaxy Z Fold.

Czego można się spodziewać po specyfikacjach Galaxy Z Flip 6 i Z Fold 6?

Oczekuje się, że Galaxy Z Flip 6 będzie miał tę samą konstrukcję co Galaxy Z Flip 5. Jednak podobno jego zawias będzie lepszy, dzięki czemu zagięcie ekranu mniej widoczne. Będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 3, ulepszony główny tylny aparat 50 MP i akumulator o pojemności 4000 mAh.

Według doniesień Galaxy Z Fold 6 będzie miał te same aparaty, co jego poprzednik. Prawdopodobnie otrzyma ten sam zawias i poprawiono widoczność zagnieceń ekranu jak Galaxy Z Flip 6. Z Fold będzie również wyposażony w chipset Snapdragon 8 Gen 3 i będzie miał nieco większą baterię (prawdopodobnie 4600 mAh).

Oba telefony będą wyposażone w funkcje Galaxy AI, wodoodporność IPX8, głośniki stereo, szybkie ładowanie 25 W i ładowanie bezprzewodowe. Prawdopodobnie od razu po wyjęciu z pudełka będą uruchamiać oprogramowanie One UI 6.1.1 oparte na systemie Android 14 i otrzymają siedem głównych aktualizacji systemu operacyjnego Android.

źródło