CNN

„Niedźwiedź” przygotowuje się do ponownego otwarcia swoich drzwi.

Ulubieniec Hulu i FX serial kulinarny Jak wynika z czwartkowego komunikatu prasowego, trzeci sezon serialu zadebiutuje 27 czerwca. Tego dnia będzie można oglądać wszystkie 10 odcinków nowego sezonu.

Ogłoszeniu towarzyszył krótki filmik zwiastun zwiastuna, przedstawiający główną bohaterkę graną przez Jeremy’ego Allena White’a, Carmen „Carmy” Berzatto – ubraną w białą marynarkę szefa kuchni – wchodzącą do kuchni swojej niedawno odnowionej restauracji, aby we wczesnych godzinach porannych zacząć gotować.

W trzecim sezonie Carmy i jego prawi pracownicy, Sydney Adamu (Ayo Edebiri) i Richard „Richie” Jerimovich (Ebon Moss-Bachrach), „robią wszystko, co w ich mocy”, aby wynieść „Niedźwiedzia na wyższy poziom”, „ich stoisko z wołowiną stało się wyśmienitą restauracją na najwyższym poziomie, a wszystko to przy jednoczesnym staraniu się o utrzymanie działalności na rynku” – czytamy w oficjalnym streszczeniu.

„Ich dążenie do kulinarnej doskonałości wyniesie załogę na nowy poziom i podkreśli więzi spajające restaurację”. Zespół porusza się po stale zmieniającej się branży restauracyjnej, a w tym sezonie okaże się, „czy mają to, czego potrzeba, aby przetrwać jutro”.

Drugi sezon „Niedźwiedzia” podążał Carmy’ego, gdy on i jego ekipa „Original Beef” wyruszyli w budzącą niepokój podróż, mającą na celu przekształcenie słynnej chicagowskiej knajpki z kanapkami w miejsce epikurejskie dla smakoszy.

Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas i Matheson powracają jako stali bywalcy serialu, a Oliver Platt i Molly Gordon pojawiają się w powracających rolach.

Na początku tego roku „Niedźwiedź” zgarnął 10 nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu komediowego, a także trzy Złote Globy.

źródło