Toczące się kamienie fani znają tę historię. W 1964 roku, gdy Stonesi byli gwiazdami rocka, podążali za Jamesem Brownem i zespołem Famous Flames podczas TAMI Show w Santa Monica Civic Auditorium.

Legenda głosi, że Brown zdmuchnął młody zespół ze sceny. Film z programu potwierdza tę tezę, ponieważ był to pierwszy występ Browna w telewizji. To był pierwszy raz, kiedy fani w całym kraju zobaczyli, jak Brown „pomagał” zejść ze sceny z peleryną zarzuconą na ramiona, a potem wrócił z wściekłością i dokończył „Please, Proszę”.

Tego wieczoru Brown zyskał przydomek „Najciężej pracującego człowieka w showbiznesie”. Lecz odkąd, Micka Jaggeramłody rockman, któremu powierzono nie do pozazdroszczenia zadanie wystąpienia po nokaucie Browna, zasługuje dziś na ten tytuł.

Pochodzi od profesjonalisty z branży rozrywkowej, który układa choreografię 81-letniego showmana.

„Jeśli mogę coś powiedzieć o doświadczeniu bycia choreografem dla Micka Jaggera, to tyle, że jeśli James Brown był jego idolem, a James Brown był najciężej pracującym człowiekiem w showbiznesie, Mick Jagger musiał to przewyższyć. ” mówi Chucky Klapowprojektantka tańca z Las Vegas, która koncertuje z The Stones. – To znaczy, on żyje pod tym pseudonimem.

Klapow pracuje nad ruchem ciała Jaggera od 2011 roku, kiedy Jagger wpadł Will.i.am’s Teledysk „THE (The Hardest Ever)”, który również się pojawił Jennifer Lopeza. Klapow dołączył do obozu Stonesów dwa lata później podczas trasy koncertowej „50 & Counting”.

Klapow współpracował także z Michaelem Jacksonem przy teledysku „Behind The Mask”, a w wieku 11 lat był tancerzem w planowanej przez Jacksona produkcji „This is It”. Jako dziecko tańczył dla Patti LaBelle, Celine Dion i Paula Abdul I Salt-N-Pepa. Został protegowanym i asystentem choreografa Marguerite Derricks („Steve’a Wynn„Showstoppers” i „Le Reve” wśród jej filmów).

Klapow też pracował Kenny’ego Orgetę za serial telewizyjny „High School Musical”, zdobywając nagrodę Emmy i dwukrotnie nominowany. Kiedy nie koncertuje ze Stonesami, Klapow jest członkiem zespołu Stable Productions, pracującego nad rewiami „X Burlesque” i „X Country”.

Mająca już bogatą historię zawodową, 43-letnia profesjonalistka tańca zachwyca się Jaggerem. Lekcja jest taka, że ​​świetnym sposobem na pozostanie wielkim showmanem jest nie przestawanie. Jak mówi Klapow: „Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek, łącznie z Michaelem Jacksonem, pracował ciężej niż Mick Jagger.

Kolumna Johna Katsilometesa ukazuje się codziennie w dziale A. Jego „PodKaty!” podcast można znaleźć pod adresem recenzjajournal.com/podcasts. Skontaktuj się z nim pod adresem [email protected]. Podążać @johnnykats na X, @JohnnyKats1 na Instagramie.źródło