ORLAND — W tym roku na jarmarku hrabstwa Glenn w Orland wszyscy będą się dobrze bawić.

Targi odbędą się od czwartku 16 maja do niedzieli 19 maja.

Dzień Cattlemans zostaje w tym roku odwołany ze względu na brak zgłoszeń. Derby Demolition odbędą się w sobotę, 18 maja.

W budynku Whitsett-Cook odbędzie się targ producentów, na którym lokalne firmy będą sprzedawać swoje towary i promować swoją działalność. Większość firm zlokalizowana jest w hrabstwie Glenn, ale znajdą się też firmy z hrabstw Butte i Tehama. Odbędą się pokazy na żywo, takie jak robienie zdjęć pracownikom piekarni w fotobudce i przenoszenie zdjęć na ciasteczka. Będzie także pokaz sadzenia roślin.

„Wszystko ma element rozrywki na żywo” – powiedziała Kathy Bartels, dyrektor generalna targów. „Trzy lokalne szkoły średnie realizują program kwiatowy, dlatego w piątek o 16:00 również w budynku Whitsett-Cook odbędzie się konkurs kwiatowy na żywo”.

Odbędzie się rekordowa liczba świń, zwiększy się liczba zgłoszeń zwierząt gospodarskich, a w sobotę odbędzie się przesłuchanie młodszego inwentarza, które rozpocznie się o 9:00

Wpisy dotyczące zwierząt gospodarskich obejmują jałówki zastępcze wołowe, jałówki zastępcze mleczne, które są ciężarnymi jałówkami mięsnymi i krowami mlecznymi.

„Kiedy ludzie przyjdą, mogą je kupić, jak dwa za jednego” – powiedział Bartels.

źródło